Homey odhalit v2.0 plus Homey Pro-Z-Wave, Zigbee, WiFi, BLE, IR, 433 & 868 MHz

Velká Británie Úvod Homey zpět na jaře 2017 byl nejvíce kontrolovaným publikováním na automatizovaném domě byl nejvíce kontrolován na automatizovaném domě ten rok. Koncept rozbočovače inteligentního domu s palubním hardwarem pro Z-Wave, Zigbee, Wifi, BLE, IR, 433 a 868 MHz byl tak lákavý. Nyní Homey odhalil 3 nové aktualizace.

Za prvé, existuje zcela bezplatná upgrade softwarových aplikací, která je nabízena všem současným domácným majitelům.

Dnes s potěšením odhalíme, že jsme vydali Homey V2.0, zcela bezplatnou aktualizaci nabízenou všem domácným uživatelům. Je to největší aktualizace, jakou jsme kdy vytvořili, a také bychom nemohli být mnohem nadšenější, že ji konečně odešlete.

Novou aplikaci si můžete stáhnout na get.homey.app a využít ji k nastavení nového firmwaru. Dále je tu nový hardware pro samotný útulný rozbočovač …

Homey (začátkem roku 2019) je dnes další generací Homey, přepravování klientům. Spolu s výkonnou softwarovou aplikací Homey V2.0 je to nejlepší pro každodenní použití. Ve srovnání s předchozími revizemi jsme se rozhodli eliminovat NFC i mikrofony, protože obě rysy byly zřídka využívány a tyto nikdy nikdy nesplnily naše největší kvalitní standardy.

Nakonec existuje nová „pro“ verze Homey, která upgraduje CPU z jednoho jádra na dvojité jádro a zdvojnásobí RAM na 1 GB…

Dnes oznamujeme Homey Pro, rychlejšího domácího vyvinutého pro uživatele Power. S procesorem s dvojitým jádrem 1 GHz a 1 GB RAM mohou jednotlivci nyní nastavit mnohem více než dvojnásobek množství aplikací na Homey Pro. Toto je opravdu neomezená automatizace domu.

Homey Pro je nabízen pro předobjednávku nyní za 399 EUR (100 EUR mnohem více než běžná verze) a bude dodáván v únoru. Která verze je však pro vás nejlepší? Zde je odpověď z jejich FAQ…

Jako pokyny k palci potřebuje jedna značka jednu aplikaci. Například, pokud máte sedm světel Philips Shade, dvě žárovky IKEA Trådfri a jeden reproduktor Sonos, budete vyžadovat 3 aplikace. Homey může běžet mezi 15 a 20 aplikacemi bezchybně. Pokud nastavíte více, zážitek může nakonec být pomalý nebo nereagovat.

Homey Pro může běžet mnohem více než dvojnásobek této částky, takže alespoň mnohem více než 40 aplikací, v závislosti na typu aplikací, které používáte. Například snadná aplikace pro gadgety Z-Wave využívá méně paměti než aplikace pro bezpečnost a zabezpečení domu s plným suitem. Pokud máte mnohem více než 15 značek zařízení, můžete přemýšlet o nákupu Homey Pro. Pro mnoho uživatelů je rutinní domácí volba.

145 recenzí

Athom Homey Pro

Rychle spravujte celý svůj dům pomocí smartphonu, Amazon Alexa a Google Home
Mnohem výkonnější pro verze Homey může běžet více než 40 různých domácích aplikací současně bez zpomalení
Udělejte gadgety dokonale spolupracovat s útulnými toky

Nákup na Amazonu

Available from Amazon

For much more info head over to athom.com 

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest5
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *