• Uncategorized
  • 0

DIY: Blooming Hyacinths

Londýn, autor se sídlem v U.K., stejně jako ekologický palce Emma Hardy sdílí jednoduchou práci pro kutily z její poslední knihy The Winter Garden (CICO Books, $ 20), aby vám pomohl přinést barvu jako jako přinést barvu jako stejně jako listy do vašeho domu během chladnějších měsíců.

Líbí se mi jednoduchost těchto hyacintů, potřebuji jen žárovku, skleněnou nádobu a vodu. Poskytují vám vonné květy uprostřed zimy, stejně jako před květem vypadají krásně, s jejich neuvěřitelnými kořeny kroucení a tkaní kolem vnitřku nádoby. Vyberte nádoby s úzkými krky, aby žárovky neseděly ve vodě, rozmanité tvary a jejich velikosti, aby vytvořily fascinující displej.

Budete potřebovat

Výběr skleněných nádob s úzkými krky

Žárovky hyacintů vhodné pro nucení

Novinový nebo šrotový papír

Krok 1: Vyplňte čistou skleněnou nádobu vodou a zastavte se jen krátce od okraje. Osušte kolem okraje, abyste zajistili, že se žárovka nebude mokrý.

Krok 2: Umístění žárovky hyacintu na okraji nádoby, s nasměrovaným koncem zabývajícím se nahoru. Pokud kořeny žárovky již začaly vylíhnout, zastrčte je do nádoby a opatrní, aby je nepoškodili. Pokud se spodní část žárovky dotkne vody, eliminujte žárovku a vylijte trochu vody, protože žárovka může začít hnít, pokud se v přímém kontaktu spojí s vodou.

Krok 3: Chcete -li vytvořit kryt pro žárovku, odřízněte kus papíru asi 10 x 14 v (25 x 35 cm). Složte ji na polovinu a porovnejte dvě kratší strany.

Krok 4: S záhybem podél horní části papíru složte pravý horní část a levé rohy dolů, aby se navzájem uspokojily uprostřed, a poté se záhybem záhybů.

Krok 5: Sklopte spodní okraj horní vrstvy papíru nahoru asi o 1 v (2,5 cm) a záhyb podél. Opět ji přeložte o stejnou částku.

Krok 6: Opakujte krok 5 na druhé straně papíru.

Krok 7: Otevřete tvar klobouku a pečlivě proklouzněte po žárovce i na vrcholu nádoby a ujistěte se, že žárovka zůstane na svém místě. Udržujte to v tmavé, skvělé skříni nebo přístřešku.

Krok 8: Po několika týdnech zkontrolujte žárovku, do kterého by se kořeny měly rozvíjet i žárovka, stejně jako žárovka by měla začít střílet. Pokud tomu tak není, nechte to trochu déle. Když žárovka začala růst, přiveďte ji do světla a také eliminujte papírový kryt. Nechte v teplé ploše i během několika týdnů (v závislosti na podmínkách) by se měla hyacint květina.

Následná péče
Zkontrolujte hladinu vody ve sklenicích a v případě potřeby doplňte. Pokud se listoví stanoví mnohem rychleji než květina, dejte žárovku zpět do tmy na několik dní a ujistěte se, že je na skvělém místě. Když se hyacinty rozkvetly, odřízly mrtvou květinu, stejně jako odchod nebo několik týdnů s listy na místě, pak buď vysaďte v chráněné oblasti v zahradě, nebo vysušte žárovky, stejně jako obchod ve velké boudě, připraven k opětovnému zasazení dodržování pádu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *