Recenze: Elgato Eve Energy přináší UK Apple HomeKit Socket

Nakonec je k dispozici britský modul HomeKit Socket. Ale je to dobré? Připojíme energii Elgato Eve v automatizovaném domě, abychom to zjistili.

Nastavení předvečer je opravdu jednoduché, aplikace pro iOS dokonce používá vaši videokameru ke čtení sériového čísla a spárování zařízení. Všechno bylo v provozu velmi rychle a bezproblémové.

EVE je jednou z hlukových inteligentních domácích zásuvek dostupných při pouhých 72 x 72 x 71 mm. Na horním okraji je vestavěná stavová LED, která se zdvojnásobí jako přepínač pro místní manuální ovládání.

Zásuvka má maximální hodnocení 2,5 kW a přestože při provozu můžete slyšet jeho relé kliknutí, je mnohem tišší než většina ostatních modulů zařízení, které jsem v průběhu let používal.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí HomeKit je možnost používat váš hlas se Siri k ovládání vašich světel a zařízení (ale v současné době ne Amazon Echo nebo Google Home).

V praxi to funguje dobře a přestože se můžete zpočátku cítit trochu hloupě, je to obvykle jednodušší než najít nejlepší aplikaci, spuštění, vybírání nejlepší karty a ikony atd.

Můžete také získat užitečný přehled o využití energie všeho připojeného k vaší Evě. Zadejte své náklady na KWH a získejte peněžní hodnotu pro energii, kterou jste použili, a také pro plánované roční náklady na základě toho, co se měří v minulém týdnu, den nebo minutě.

EVE používá nízkou energii Bluetooth a odstraňuje jakékoli problémy s konfigurací WiFi nebo routeru. Spousta příkazů se prochází téměř okamžitě, ostatní mohou trvat druhý nebo 2 (nejdelší načasované pozorované přibližně za 12 sekund).

Přestože jsme používali Bluetooth, zjistili jsme, že příkazy procházejí z jakékoli části našeho domu. Pokud žijete v sídle, možná se budete muset podívat na jinou technologii.

Kromě toho budete muset přidat Apple TV, aby fungoval jako inteligentní rozbočovač, pokud chcete ovládat svá zařízení HomeKit, když jste pryč.

Samozřejmě, že jste kompatibilní s HomeKit, nemusíte používat aplikaci Elgao, můžete ovládat vše v rámci aplikace Apple Home, protože iOS 10.

Nejsme si jisti, že Bluetooth je nejlepším řešením pro inteligentní domov a pomalé tempo vývoje HomeKit znamená, že je trvalo 2 roky, než se první britský zásuvka dostane ven ze dveří.

Ale pokud je to systém Apple, který jste se rozhodli vybrat, pak Elgato Eve je plně doporučená jednotka s úžasným designem, solidní kvalitou sestavení a ohromující aplikací.

Prodej

404 recenzí

Eve Energy UK – měřič Smart Plug & Power, přepněte připojené zařízení zapnuto a vypnuto, hlasový ovládání, žádný most, Bluetooth Low Energy (Apple HomeKit), bílá

Zapněte a vypněte své spotřebiče snadným příkazem klepnutí nebo siri
Použijte vestavěné plány k automatickému přepínání zařízení
Podívejte se, kolik energie vaše připojené spotřebiče používají

37,05 GBP

Nákup na Amazonu

K dispozici na Amazonu: Elgato.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *