Situace Marware EcoVue pro iPad – Drobné hodnocení

Měli jsme hodně lidí, kteří se ptají na situaci Marware EcoVue iPad vzhledem k tomu, že diskuse o Twitteru jsme měli jednu na objednávku. Původně jsme viděli, jak EcoVue vyhrál kolo iPad situací na každodenní show Giz Wiz – viz video níže – a také si koupil jeden z Amazonu. Dokonce věřil, že datum zásilky Amazonu stále uvádí, že naše 1-3 měsíce “bylo vysláno jen 9 dní poté, co jsme jej koupili. Pokračujte některé rychlé obrázky i naše předběžné dojmy po skoku …

EcoVue má některé funkce, které nám to skutečně nabídly. Nejprve je to jemný design, žádné logo Apple křičící „ukradněte mě!“. Má bagatelizační elegantní vzhled a kůže se cítí skvěle. Je to skvělé a také bezpečné s elastickým popruhem, který udržuje situaci otevřenou nebo zavřenou.

Bit vyskakovací stojan vzadu vytváří nejlepší úhel pro psaní (iPad je mimořádně jednoduchý na psát rychle-zejména pokud jste zkušeným uživatelem iPhone). Stojan je držen zavřený, když se nevyužívá s magnety – a také kdo nemá rád produkt, který využívá magnety!

Interiér je extrémně měkký a nezmizí vám desku radosti. Elastický svislý ruční popruh na zadní straně vám umožní držet gadget jednou rukou. Situace je pevná i lehce polstrovaná – pro iPad využívá skvělou zabezpečení.

ECOVUE vypadá vynikající stejně jako vhodná situace iPadu – doporučeno. Zde je úplný seznam funkcí z webu Marware…

„Eco-VUE je elegantní ekologická foliová situace pro iPad, která přináší 3 možnosti v 1. Zvláštní i geniální styl ručního popruhu vám umožňuje složit kryt a bezpečně uchopit gadget během použití-funkce Nepoužívá se v mnoha jiných situacích nebo krytích. Eco-VUE se otevírá jako kniha a přední kryt lze použít jako stojan. Elastický popruh udržuje situaci zavřenou, zatímco karta Followover uvnitř pomáhá brání iPadu vyklouznout ven. Stojan na obrazovku je vhodný pro psaní nebo prohlížení s nižším úhlem a také pro završení široké škály funkcí dodávaných v jednom řešení.

Co je tak vynikající na ekologickém pokoji? Proces opalování využívaný k výrobě této kůže využívá méně toxinů než standardní kožené opalování. To minimalizuje toxický odtok do země i na vodní stoly. Během celého procesu zůstává kůže Rohs (omezení nebezpečných látek) kompatibilní s. Žádný chlor, žádná kyselina sírová, ani žádná barviva na bázi ropy/chemických látek. Jedná se o pravou kůži, bez environmentálního účinku společného opalování a procesů barvení. “

Funkce

Řešení situace 3-in-1: Kožená pouzdro na folio, dvě možnosti stojanu, svislý ruční popruh

Styl situace v ekologickém lisku vyrobeném z kožená kůže kompatibilní s ROHS (omezení nebezpečných látek)

Ruční popruh umožňuje bezpečné přilnavosti

Obal folio umožňuje iPadu stát při použití

Nízkoúhelníkový stolní stolek se sklopí, když se nepoužívá

Pruh elastického uzavření a také převrácení karty Udržujte iPad v bezpečí

Zahrnuje: kožené pouzdro

Marware EcoVue na Amazonu UK: Marware EcoVue on Amazon USA: Procházejte eBay pro EcoVue

Marware EcoVue na Amazonu UK: Marware EcoVue na Amazonu USA
Hledejte eBay pro eCovue: Dodržte nás na Twitteru

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *