5 HomeKit kompatibilní zařízení pro spuštění systému automatizace domácího automatizace

[Aktualizace – Podívejte se na nejlepší způsob, jak zahájit nastavení HomeKit Smart Home, pokud uvažujete o ponoření prstu do světa automatizace domácí a vy “ Uživatel iOS pak tato zařízení kompatibilní s HomeKit mohou být právě tím, na co jste čekali.

Apple oznámil HomeKit před rokem, ale konečně se hardware nyní začíná objevovat, který podporuje jejich inteligentní domácí rámec.

Tento soubor podpory Apple potvrzuje, že Apple TV lze použít k ovládání nastavení HomeKit, když jste pryč od domu přes internet.

HomeKit si klade za cíl odstranit nepořádek noční můry, že má samostatnou aplikaci pro ovládání každého inteligentního domácího rozsahu ve vašem domě, spojuje systémy se společnou kontrolou a umožňuje výkonné hlasové příkazy prostřednictvím Siri.

Ovládejte své příslušenství mimo domov-pokud máte Apple TV (3. generace nebo novější) pomocí softwaru verze 7.0 nebo novější, můžete ovládat své příslušenství pro HomeKit, když jste mimo domov pomocí zařízení iOS.

Přihlaste se do iCloud se stejným Apple ID na zařízení iOS a Apple TV a budete moci používat příkazy Siri k dálkovému ovládání příslušenství. Pokud váš vzdálený přístup nefunguje, odhlaste se z iCloud na Apple TV, přihlaste se zpět.

Elgato Eva

Elgato Eve je řada inteligentních domácích modulů, senzorů a žárovek. Ve Velké Británii letos v červenci senzory začínají kolem 40 USD a měří kvalitu ovzduší, teplotu, vlhkost, tlak vzduchu, energii a spotřebu vody a další.

elgato.com

Ecobee Wi-Fi termostat

Nejnovější ECOBEE3 je Wi-Fi Smart Home Termostat s podporou Apple HomeKit, který vám umožní ovládat vaše vytápění pomocí zařízení iOS a Siri. K dispozici od července za zhruba 250 USD.

ecobee.com

Lutron Caséta

S inteligentním mostem s podporou HomeKit mohou majitelé domů nyní ovládat své bezdrátové stmívače Lutron Caséta pomocí Siri na svém iPhone nebo iPadu. Sada osvětlovací startovací sada je k dispozici za přibližně 230 $ s jednotlivými moduly stmívače za přibližně 60 $.

casetawireless.com

IHOME SMARTPLUG

Tento Smartplug s podporou WiF z IHOME umožňuje zapnout a vypnout zařízení a nastavit časovače a plány.

Je k dispozici pro předobjednávku od tohoto týdne, i když to vypadá jako Severní Amerika jen prozatím.

ihomeaudiointl.com

Insteon Hub

Nové rozbočovač od společnosti Insteon přináší podporu HomeKit a jednotka 150 $ bude v USA k dispozici koncem tohoto měsíce.

Vypadá to však, že stávající uživatelé Insteonu mohou být touto „profesionální jednotkou zklamáni, protože se jedná o krok zpět v několika oblastech.

Smarthome.com

Již brzy

Jak vidíte, pokud žijete mimo USA, váš výběr je zatím velmi omezený. Ale dva z nejpopulárnějších produktů inteligentního domácího osvětlení ve Velké Británii však brzy získají podporu HomeKit.

Philips tvrdí, že podpora HomeKit se týká jejich rozsahu odstínů letos na podzim a všechna stávající světla budou kompatibilní. To však může (nebo nemusí) vyžadovat nové rozbočovač, zatím žádné podrobnosti. Generální ředitel Belkin uvedl, že jeho společnost diskutuje s Apple o řadě WEMO, takže by to mělo také následovat.

Sledujte stránku Apple HomeKit Compatible Devices pro nové položky v následujících týdnech a měsících, jakmile budou k dispozici.

Budete investovat do zařízení HomeKit?

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
Meross Smart Plug pracuje s Apple HomeKit Hello Google Alexa Voice Control Wifi Plug [4 Pack] pro …
427 recenzí
47,99 GBP
Nákup na Amazonu

2
Eve Room -Senzor kvality vnitřního vzduchu pro monitorování kvality vzduchu (VOC), teplota a vlhkost, Apple …
995 recenzí89,95 GBP
Nákup na Amazonu

3
Inteligentní žárovka-meross Alexa Light B22 pracuje s Apple HomeKit, Alexa, Google Home, Siri Voice …
971 Recenze
23,08 GBP
Nákup na Amazonu

Apple HomeKit: HomeKit vysvětlil

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *