NYC Penthouse Gwyneth Paltrow je dokonce snivější, než se očekávalo

, které se vznášejí nad Tribestovými ulicemi, leží Serene Penthouse Gwyneth Paltrow, která byla relistována (s poklesem ceny) za 9,995 milionů USD. Roman a Williams navržený domov o rozloze 3 892 čtverečních stop je zdoben nejměkčí barevnou paletou včetně bledé levandule, tlumených bílých tónů, šedých a doteků stříbra-odklon od podpisového podpisu tmavé, bohaté a vrstvené estetické.

Kliknutím zobrazíte tří a tři a půl koupelny, slunečnice, který je v současné době snění nás!

Sofistikovaná velká místnost, která je umístěna pod 11 stopovými stropy, je osvětlena řadami klasických klenutých oken a francouzských dveří. Nechte to Gwynethovi, aby vybavila svůj prostor s maximálním skvělým dívčím kusem: pohovka.

Levandulové sekční část zakládá sedací plochu, zatímco vestavěné s diskrétním úložným prostorem bokují obě strany ozdobeného krbu.

Složitý krb oblečený v mramoru je obklopen světle růžovou stěnou pro náznak hezké.

Na druhé straně velké místnosti je jídelna. Nízký stůl s koženými polštáři pro sezení napodobuje stravování v japonském stylu.

Bílá kuchyně je velkolepá s banketou a slunnou terasou.

Mramorová a bílá řemeslná skříňka obklopují spotřebiče profesionálního stupně, zatímco velký ostrov zdvojnásobí jako přípravná a kuchařská stanice. Malované dřevěné podlahy udržují prostor pocit svěží.

Mramorový statek Carrera a backsplash přináší patinu do moderního prostoru.

Vestavěná snídaně je zvýrazněna s nejjemnější, ženskou kovovou tapetou.

Rozlehlé hlavní apartmá má intimní pocit s kazetovými stropy a nejhorší koberečkou pod nohama. Dohody se utěsňuje se čtyřposterovou postel: Tato místnost je určena pro princeznu.

Široná chodba s tapetami vede do nejluxusnějších se sprchou do sprchy.

Hlavní koupelna s oblohou má lázeňský pocit s vyhřívanými podlahami, parní sprchou, hlubokou namáčecí vanou a duálním sankním marností.

V šatně čtyři skříně vyrobené na míru udržují Gwynethovu červeným koberci hodným šatníku.

K dispozici je také neformální posezení s světlíkem a stěnou vestavěných, které předvádějí knihy a úložiště domů.

Tady je další ložnice, která je pravděpodobně ve vlastnictví dcery Gwyneth Apple, která se také může pochlubit velkými skříněmi, ensuite sprchovou místností a vysokými okny.Prostorná terasa o rozloze 500 čtverečních stop je nejlepším místem pro stolování al fresky nebo ranní šálek kávy a zároveň si užívá výhledu města.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *