• Uncategorized
  • 0

Zeptejte se návrháře: Sesclame Seclome

Q. V mé snídaňové oblasti mám stůl s průměrem 60 ″ s vložkou na celé listy s 24 ″. Líbí se mi však bankety, které však chtějí zabránit tomu, aby se někdo vyvinul. Chtěl bych něco, co je vysoké 21 ″ a také dostatečné k práci, když je stůl prodloužen.

– C.H., pomocí e -mailu (Chcete -li odeslat vlastní otázku, viz naše stránka Ask A Designer ™.)

A. Ano, určitě můžete spárovat stůl s pohovkou nebo pohovkou! Na trhu je nyní spousta vynikajících vzorů, takže nakupujte a objevte ten, který odpovídá vašemu stylu. Líbí se mi Lee Industries ‘3915-02. Má 45 ″-vysoko zpět s výškou sedadla 20 ″, což odpovídá vašim potřebám. Jeho vysoké nohy mu poskytují pokročilý vzhled.

Nejlepším plánem by bylo umístění pohovky proti zdi a také položit stůl před ní, jako na našem obrázku motivace výše. Tímto způsobem mohou být vaše židle zastrčené ideální pod stolem i mimo metodu, pokud se nepoužívají. Chcete -li ve formě co nejvíce lidí, udržujte svůj list v jakémkoli čase.

Podívejte se na mnohem více, zeptejte se odpovědí na návrháře. Navíc odešlete svou vlastní otázku s pokyny z naší stránky Ask A Designer ™.

Sethee, 3915-02, Lee Industries.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *