Picks editorů: 10 příslušenství pro senior editorka šťastnějšího domu

Sally Armstrong sdílí své oblíbené veselé domácí doplňky.

Ať už je to jasné barvy, neobvyklý tvar nebo nepředvídatelný detail, lehký design nikdy nedokáže přinést úsměv na tváři. Zde je několik sladkých tipů v obchodech, které určitě přinesou do vašeho domova trochu potěšení (a kdo z toho nemohl použít mnohem víc?).

Nemohu odolat pom-pom, zejména jednomu v jasné, šťavnaté barvě. Pehr’s Cotton-Canvas Pom Pom Bin přinese do neutrálních místností pomlčku rozmaru a vytvoří ideální místo pro ukrytí hraček, hodů a nepořádku.

Zdroj: návrhy PEHR

Produkty: POM POM BIN, 44 $

Tato zřetelná dekorativní mísa je vytvořena z recyklovaných časopisů od ženských řemeslníků ve Svazijsku v Africe. Její vzor klikujícího zag a slunečné žluté a elektrické modré odstíny okamžitě rozjasní stolní toku a s vědomím, že podporujete práci těchto žen – a jejich rodin – určitě váš den rozzáří.

Zdroj: Far & Broad Collective

Produkty: Žlutá Zig Zag Bowl od Quazi Design, 40 $

Udržujte své pulty a pracovní prostory uklizené s tímto drobným štětcem z Brook Farm General Store. Její naolejovaný obchod Beechwood je vytesán do zábavného tvaru ježek, takže budete v pokušení nechat ho na displeji.

Zdroj: Brook Farm General Store

Produkty: Ježek štětec, 26 $S

Tyto odnímatelné samolepky na vinylové stěny z živého života se pohybují během několika minut a propůjčují bílé zdi živým, mladistvým vzhledem. Obzvláště miluji jasně růžovou colorway.

Zdroj: Ferm Living

Produkty: Malé tečky Wallsticker, 18 $ EUR

Kovové dotyky mají způsob, jak se každodenní předměty cítí mimořádně zvláštní. Pokaždé, když nastavíte sklenici na jednu z těchto ozdobených, obrazovkových tácků z Johna Robshawa, uvidíte fantastický záblesk zlata.

Zdroj: John Robshaw

Produkty: Zlato tištěné tácky, 50 $/sada čtyř

Díky své nepředvídané zaoblené základně se vyvážená skříňka z Umbra hravě nakloní ze strany na stranu, kdykoli přidáte nebo odstraníte kousky šperků, papírových sponek nebo jiných malých předmětů.

Zdroj: Umbra

Produkty: Balance Box od Philippe Malouin, 60 $

Poutavé čajové ručníky jsou rychlým, levným a nízkým způsobem, jak do vaší kuchyně přinést veselý vzorec a barvu. Tento dynamický bavlněný čajový ručník od Briky je jedním z mých současných oblíbených.

Zdroj: Brika

Produkty: fialový + růžový čajový ručník s rozumným zvykem, 22 $

Tato lampa z zlata z Anthropologie je opravdu zábavný a výstřední kus. Líbí se mi, jak je to lehce bílý odstín trochu vzhled.

Zdroj: Antropologie

Produkty: Zlacený soubor lampy zajíc, 398 $

Neobvyklý tvar této ocelové police je založen na zvukové vlně generované slovem „blaženost“. Hlasové poklesy a stoupání vytvářejí odlišná místa pro nastavení vašich oblíbených knih.

Zdroj: A + R Store

Produkty: Storylines Police in White od Frederik Roijé, 340 $Díky malému majáku Beechwoodu, ostrovů a dokončením lodi, tato krásná norská sada hraček vyvolává vzpomínky na řadu pobřežních prostředí. Nemůžu si pomoct, ale usmívám se, když obdivuji jeho jednoduchý, dětský design.

Objevte mnohem zábavnější nálezy nakupování a navíc navštivte našeho průvodce hravým designem a zdobení pro inspiraci v oblasti inspirace.

Zdroj: Kauffman Mercantile

Produkty: Norská sada souostroví, $ 129US

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *