• Uncategorized
  • 0

Nahlédněte do 15+ letních domů v Hamptons!

Hamptons jsou známí svými legendárními vlastnostmi a nedotčenými zahradami naplněnými hortenziemi-a z dobrého důvodu. Out East: Domy a zahrady Hamptons od Jennifer Ash Rudick zachycují to nejlepší z plážového města a předvádějí domovy slavných obyvatel jižní vidličky. Zatímco interiéry sahají od rozmarných a starožitných naložených po bez sebe a minimalistické, jedna věc je jistá-Hamptons styl zůstává v létě konečný. Kliknutím zobrazíte uvnitř některých ohromujících prostorů uvedených v knize.

Jaký lepší způsob, jak přivítat hosty do vašeho domova, než s svůdnou letní tapetou? Kytice na vrchol konzoly tmavého dřeva hraje z botanického vzoru.

Fotograf: Tria Giovan

Zdroj: Out East: Domy a zahrady Hamptons od Jennifer Ash Rudick, Vendome

V slunné bahenní místnosti, kde foukaly slané vánek, byly korálové stěny natřeny a ošetřeny tak, aby vypadaly vybledlé proti aqua zelenému wainscotingu.

Ve století starém kočárku jsou široké černé rámové dvojité dveře trvalou vzpomínkou na předchozí funkci domu. Směs opálených a světle zelených akcentů přidává do kamenných podlah dostatek tepla.

Architekti Peter Stamberg a Paul Aferiat byli odvážní pro svůj domov Shelter Island. V riffu na klasickém plážovém chatrči je dům plný sorbetových zdí a vintage nábytku a vytváří jedinečný prostor. V obývacím pokoji zapadající slunce vrhá teplou záři růžově zbarvené stěny.

Možná není nic více pláže než modrobílé barevné schéma. V této jasné jídelně sedí neobvyklý čtvercový stůl na vrcholu modro-bílého tkaného koberce, který spojuje sbírku čínské keramiky.

Majitelé Hamptons Home Decor Destination Bloom s sebou přinesli svou slavnou lásku k bílému domu. Na vrcholu bledých širokopásmových podlah, umělecky stárlé kousky zjemňují ostré bílé stěny.

Ve svém obývacím pokoji přidávají krémové závěsy a off-bílá pohovka Ralpha Lauren vrstvy a hloubku do neutrální palety. Tmavé akcenty v nábytku a doplňku pomáhají uzemnit místnost.

V Hamptons je většina léta strávena venku a užívá si odměny místních farem. Pergola pokrytá bílou wisterií poskytuje stín, zatímco v noci se osvětlují řetězce světel.

Návrhář interiéru David Netto se rozhodl pro tento domov Hamptons pro tento Hamptons Home. V obývacím pokoji se představení mísí bohaté textilie s moderním nábytkem a zábavným červeno-bílým pruhovaným gaučem.

Tkáňové záclony nechávají vánek do tohoto sunroomu, a zároveň umožňují slunečnímu světlu proudit.

Hlavní ložnice tohoto Davis Creek, Southampton, je domov plná exotických textilií shromážděných na cestách majitelů. Přikrývka z Rajasthanu a koberec házení od Laosu oživil bílou obálku místnosti.Tento moderní domov Saltbox v Bridgehamptonu respektuje historii oblasti a těší se na budoucnost. Například v jídelně je klasické dřevo oděvené zdi, podlahy a stropy, zatímco nábytek je zcela moderní.

V koupelně poskytují velké, roštové okenní krytiny soukromí, ale také pohled na zahradu a zároveň rozjasňují sprchový kryt tmavého kamene.

Majitelé Moraine, dům posazený vysoko na kopci nad oceánem, chtěli domov typu alpského ústupu. Povolili si toto dvojitou výšku, klenutým obývacím pokojem a impozantním krbem. Aby udržely věci přátelské k Hamptons, vyvážené stěny a sisal koberce vyvažují akcenty tmavého dřeva.

Pokud budete mít domov na pláži, raději využijete výhledy. Tento malý čtení nook obsahuje zakřivenou pohovku přitulenou do okna z oken od podlahy ke stropu, ideální pro odpolední zdřímnutí nebo deštivé odpoledne.

Pokud všechno ostatní selže, udržujte to jednoduché – nechcete konkurovat scenérii. Kvalitní materiály, jako je teak, když zůstane na počasí, přidejte skromné, živé kouzlo.

Aby přinesly některé vodní blues ze sousedního potoka, vintage batikové tkaniny byly transformovány na polštáře a polštářové kryty.

V domě vášnivého surfaře s výhledem na nechvalně drsné vlny v Towd Point jsou námořní ukývnutí oplývají. Strukturální sloupy byly zabaleny do lana a lucerny v klecích zapálily cestu.

Pro domov farmáře Southfork jedenácté generace je nemovitost 60 akrů do značné míry součástí rodiny. Základna tohoto konferenčního stolku byla vyrobena z kmene milovaného měděného buku ze země.

Na tomto majetku Grand Hamptons vstupují hosté a rodina do milostivé uzavřené zahrady Parterre. Úhledně oříznuté živé ploty a štěrkové cesty kontrastují s divokými lesy, které leží za nimi, a mezi bouří stromů poskytují trochu klidu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *