Nalezeno video: Mnohem více savantské domácí automatizace Awesomeness

Zde je rychlý video výlet z přizpůsobeného inteligentního domu poháněného Savant. Mezi systémy založené na Apple Mac patří ovládání gest iPad, automatizované elektrické žaluzie a odstíny, poháněné televizní výtahy a ovládání osvětlení. K dispozici je dokonce ranní probuzení, která zahrnuje všechny výše uvedené s hudbou a titulky zpráv, které vám čte v koupelně!

„Průlomové služby společnosti Savant pro domácí automatizaci jsou vyvíjeny tak, aby spojily všechny inteligentní domácí technologie, mediální obsah, automatizaci domů Savant a kontrolní a připojení k internetu, které při práci ve shodě mají za následek efektivní a pohodlný životní styl. Ve společnosti Savant sloučíme všechny tyto vzrušující funkce domácí kontroly a umístíme ji na dosah ruky prostřednictvím elegantních a intuitivních uživatelských rozhraní, která jsou již součástí každodenního života pro mnoho lidí – Apple iPad, iPhone a iPod Touch.

Užijte si nejvyšší výhodu inteligentního domu na míru, který se snadno připojuje a spravuje více inteligentních kontrolních služeb a zařízení současně, bez námahy synchronizuje četné příkazy tak, aby vyhovovalo preferencem inteligentního domácího kontroly každého člena každého člena. * Při procházce dveřmi, potěšení z domácí automatizace stisknutím tlačítka „Domů“, abyste zapnuli konkrétní světla v domě, nastavili předem stanovenou teplotu, přehrávali svou oblíbenou hudbu a aktivovali trysky do horké vany. * Při odchodu z domu stiskněte tlačítko „pryč“ pro automatizované ovládání osvětlení, které vypne a zavře konkrétní světla a odstíny, upravuje teplo nebo klimatizaci a aktivuje váš systém bezpečnosti a zabezpečení. * Vytvořte ranní probuzení a otevřete odstíny, aktivujte inteligentní osvětlení pro zapnutí vybraných světel a přehrávání hudby nebo zapnutí oblíbeného televizního nebo rádiového programování. * Proveďte některou z těchto funkcí domácího ovládání a mnohem více, když je mimo domov pomocí aplikace Savant Automation na vašem iPadu, iPhone nebo iPod Touch.

Interakce s, ovládacím a automatizujte prakticky jakékoli zařízení, technologie nebo sub systému, včetně: * Audio / Video * Internetová zařízení a média (Apple TV®, Rooku®, Hulu®, Pandora®, Rhapsody®, NAPSTER®, LAST.FM ®, Sirius® Internet Radio, Flickr®, Facebook® a další) * Systémy inteligentního osvětlení * Klima * Okno odstíny a závěsy * Bezpečnost a zabezpečení a dohled * Komunikace * Dveře, vchody, brány * Pool & Medspa * a další… “

www.savantsystems.com: Savant určený distributor pro Velké Británie a Irsko

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *