VIDEO: Hubitat je SmartThings alternativní s regionálním zpracováním a soukromí

Chvíli jsem si užíval „nerozhodnutého“ kanálu Matta Ferrella a bylo to příjemné překvapení, když bylo jeho nejnovější video v automatizaci domu.

Tentokrát Matt uvádí shrnutí fascinujícího nového systému Smart House – nadmořskou výšku Hubitat. Hub zabudoval podporu pro Z-Wave i Zigbee a také poskytuje kompatibilitu s širokou škálou hardwaru…

Hledal jsem nejlepší platformu Smart House. Něco, co dokáže překlenout prostor mezi Z-Wave, Zigbee a také s inteligentními zařízeními WiFi. Něco, co je platforma agnostická, stejně jako může pracovat s Google, Amazon a Apple. Něco jednoduchého použití a dosud extrémně přizpůsobitelného. Stejně jako mnohem důležitější je systém, o kterém mám úplnou kontrolu, stejně jako zabezpečené své soukromí a data. Existuje tento systém? Ne. Mohl bych také lovit jednorožce. Je něco, co se blíží? Ano … tak nějak. Dnes se podívám na Hubitat Elevation Hub, což je bláznivé přizpůsobitelné centrum Smart House, které může překlenout prostor pro velké množství různých zařízení i služeb. stejně jako to se přiblíží k mýtickému jednorožci.
Matt Ferrell

Tvůrci to popsali jako „místní řešení“ s vašimi daty, jakož i zpracování automatizace na rozbočovači, spíše než v cloudu, slibují, že bude „rychlý, spolehlivý i soukromý“.

Hubitat má balíček nabízený pro Velké Británie i Irsko, který zahrnuje výškové centrum (model C-5) s vnitřním Zigbee Radio, USB rádiové hůl pro britskou/Irsko Z-Wave Frekvence (s kabelem), USB prodlužovací kabel, Velká Británie, UK /Irsko napájecí zdroj, ethernetový šňůra a uživatelská příručka – v současné době 114,95 $.

Podívejte se na níže uvedené video pro recenzi Matta a navštivte tyto odkazy, kde najdete mnohem více informací …

Nesmidsidedmf.com: Hubitat.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

VIDEO: Hubitat je SmartThings alternativní s regionálním zpracováním a soukromí

Chvíli jsem si užíval „nerozhodnutého“ kanálu Matta Ferrella a bylo to příjemné překvapení, když bylo jeho nejnovější video v automatizaci domu.

Tentokrát Matt poskytuje shrnutí fascinujícího nového systému Wise House – nadmořskou výšku Hubitat. Hub se vyvinul na podporu Zigbee Z-Wave, a také poskytuje kompatibilitu s širokou škálou hardwaru…

Hledal jsem ideální platformu Wise House. Něco, co dokáže překlenout prostor mezi Zigbee Z-Wave, a také WiFi Wise House zařízeními. Něco, co je platforma agnostická, stejně jako může pracovat s Google, Amazon a Apple. Něco jednoduchého využívaného a dosud extrémně přizpůsobitelného. Kromě toho ještě mnohem důležitější je systém, který mám celkem spravovat, stejně jako zabezpečené své soukromí a data. Existuje tento systém? Ne. Možná také lovím jednorožec. Je něco, co se blíží? Opravdu … druh. Dnes se podívám na Hubitat Elevation Hub, což je bláznivý přizpůsobitelný moudrý dům, který dokáže překlenout prostor pro velké množství různých gadgetů i služeb. stejně jako to se přiblíží k tomu mýtickému jednorožci.
Matt Ferrell

Tvůrci to vysvětlili jako „místní řešení“ s vašimi daty, jakož i zpracování automatizace na rozbočovači, spíše než v cloudu, bude to přitažlivé „rychlé, důvěryhodné i soukromé“.

Hubitat má balíček nabízený pro Velké Británie i Irsko, který zahrnuje výškové centrum (model C-5) s vnitřním Zigbee Radio, USB rádiové hůl pro britskou/Irsko Z-Wave Frekvence (s kabelem), USB prodlužovací kabel, Velká Británie, UK /Irsko napájecí zdroj, kabelová televize Ethernet a individuální příručka – v současné době 114,95 $.

Podívejte se na video níže pro hodnocení Matta a také na těchto odkazech najdete mnohem více informací…

Nesmidsidedmf.com: Hubitat.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *