XAP Desktop Beta 2

James Traynor’s právě vydal Beta V2 svého vynikajícího softwaru „XAP Desktop“…

Nové vlastnosti

Podpora proxy pro veškerý přístup k internetu

Mnohem rychlejší procesor XAP

Knihovna zobrazení je nyní povolena na webu. Stejně jako načítání displejů z místní knihovny, které se dodávají s plochou, je dostanete z webu. Zní to komplikované, ale velmi snadno použitelné, ve skutečnosti jiné než (web) ve zobrazovacím jménu, které byste nevěděli, že je z webu vůbec dostáváte.

Ikona zásobníku nyní obsahuje webovou nabídku, která a také místem pro nastavení vašeho proxy serveru má také možnost aktualizace. Tím se stáhne malý textový soubor, který obsahuje nejnovější seznam dostupných displejů.

A konečně velká nová funkce, skriptovací modul. V předchozích stolních počítačích všechny displeje v podstatě vzaly informace přímo ze zprávy XAP a zobrazily ji. Dalo by se to trochu vyladit, ale to bylo všechno. Nyní s tím můžete do značné míry dělat cokoli, co chcete pomocí konvenčního VBScriptu. Skripty jsou součástí displeje a jsou načteny spolu se všemi ostatními zobrazovacími soubory. Jsou uloženy jako snadné .txt soubory a můžete mít co nejpříjemnější, jak chcete. Skripty jsou spuštěny tři prostředky. Tlačítkem stiskněte jako součást události, když je aktualizován xapvar a když se změní xapvar. To, co skript dělá, je na vás, ale můžete použít všechny konvenční příkazy VBScript spolu se spoustou dalších příkazů k ovládání jakéhokoli aspektu jakéhokoli displeje, nejen displeje, který skript spustil.

Co to všechno znamená? – Pomocí dvou příkladů displejů, které používají zpravodajské displeje Scripts – obvykle procházejí titulky zpráv z 5 zdrojů. Má tlačítko, které při kliknutí rozšiřuje displej a nyní zobrazuje mnohem více informací pro každé zdroje zpravodajství a má tlačítka zad a dopředu, aby procházely zdroji zpráv. Každý příběh má tlačítko, které po kliknutí způsobí zobrazení webové stránky, přičemž stránka je celý příběh. Každé z těchto tlačítek je skript, který pohybuje štítky, mění pozadí a aktualizuje štítky a popisky.

Audio Controller – Když se hraje nová skladba, tento displej naslouchá cestu písně. Pomocí skriptu ON CHANCE jde tam, odkud MP3 přišlo a hledá obálky. Pokud najde něco, zobrazí se uvnitř displeje. Vše, co je na vrcholu původního displeje a nosí ovládací prvky. Sekce průvodců na MI4.Biz má mnohem více informací o rozhraní skriptu a bude následovat mnohem více průvodců

Klikněte sem pro XAP Desktop

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *