Xbox 360 Live ke stažení HD Films

Velké oznámení Microsoft včera v noci vytvořilo trochu rozruch. Společnost Xbox 360 Live uživatelé budou brzy schopni stáhnout televizní pořady a filmy pomocí své herní konzole s volitelným pevným devojem k prohlížení obsahu HiSTEF…

„Uživatelé služby Xbox Live Video Game Service společnosti Microsoft si budou moci stáhnout filmy a televizní pořady od 22. listopadu – americký software se spojil s Hollywood Studios, aby prodal pořady a pronájem filmů, jako je takový South Park a Mission Impossible III.

Služba Xbox Live v současné době umožňuje hráčům s Xbox 360 stahovat filmové přívěsy a ukázky her. Přemístění potenciálně postaví Microsoft proti soupeři Apple a firmám, jako je Amazon, které nabízejí video přes síť. Amazon Unbox z online nákupního obchodu byl spuštěn v září letošního roku na tlumenou reakci. O několik dní později rozšířil Apple svůj iTunes Music Store a nabídl stahování filmů a televizních pořadů počítačům a iPodům.

Je důležité, že společnost také představila zařízení, dočasně nazývané ITV, které bude bezdrátově streamovat hudbu a video mezi televizory a počítači.

Via: BBC článek

Úplná tisková zpráva Microsoft …

Sledujte filmy a televizi na vašem Xboxu

Redmond, Washington-On 6. listopadu, Microsoft Corp. oznámil dohody s CBS, MTV Networks, Paramount Pictures, Turner Broadcasting System Inc. (TBS Inc.), Supreme Combating Championship (UFC) a Warner Bros. Home Home Entertainment, aby přinesli Počáteční sestava mnohem více než 1 000 hodin hitových televizních pořadů a filmů na konzole Xbox 360 ™ v USA do konce roku. Kromě toho bude Xbox 360 první herní konzolou, která zákazníkovi přinese standardní a HD televizní pořady a filmy prostřednictvím digitální distribuce přes internet.

Počínaje prvním výročí, 22. listopadu, se Xbox 360 stane první herní konzolí v historii, která nabízí HD televizní pořady a filmy přímo hráčům ve svých vlastních obývacích pokojích. Hráči Xbox 360 si budou moci stáhnout celovečerní televizní pořady, které mají vlastnit, a budou si moci pronajmout filmy stahováním ze sítě Xbox Live®, světovým lídrem v online distribuci her s vysokým rozlišením a obsahu domácí zábavy. Toto oznámení s sebou také přináší několik dalších prvních:

Poprvé budou mít spotřebitelé integrovaný herní a domácí zábavu na herní konzoli, včetně televizního programování HD a filmů ke stažení. Tento nový obsah v plné délce přispívá k neustále se rozšiřujícímu počtu možností, které mají hráči na svých konzolách Xbox 360, ať už chtějí hrát hry, hrát film na DVD nebo zobrazit stažený program ve standardním nebo vysokém rozlišení.

CBS poprvé nabídne televizní pořady pro stahování s vysokým rozlišením včetně CSI, Jericho, NumB3R a dokonce i remasterovaných klasických epizod Star Trek! Hráči si mohou zakoupit epizodu a prohlížet ji tak mnohokrát, jak se jim líbí.

Poprvé na jakékoli herní platformě poskytne NASCAR.com kondenzované verze Select NASCAR Nextel Cup Series z RACE REWIND.

Poprvé poprvé, Nejvyšší bojový šampionát zpřístupní 50 z mnoha intenzivních bojů ke stažení a také vybrané epizody z původní sezóny Nejvyšší série Fighter Reality Series.

“Toto průkopnické oznámení je vítězstvím pro všechny,” řekl Peter Moore, firemní viceprezident společnosti Interactive Home Entertainment Company v Microsoftu. “Spojuje naše partnery s jedním z nejvyhledávanějších diváků v domácí zábavě dnes a nabízí ještě větší hodnotu naší komunitě Xbox Live, což jim umožňuje potěšit hry a domácí zábavu, kterou chtějí, když to chtějí.”

Počáteční sestava televizních pořadů a celovečerních filmů dostupných ke stažení bude zahrnovat rostoucí katalog populárních hitů. Příklady toho, co bude k dispozici do konce roku, zahrnují:

Robot Chicken a Aqua Teen Hunger Force z dospělých plavání karikaturní sítě.

CSI, Survivor a Remastered Episodes of Classic Star Trek z CBS.

Komedie Emmy a Peabody Award South Park a Chappelle’s Show z Comedy Central.

Skutečný svět a pasák z mé jízdy z MTV.

Avatar: Poslední airbender a SpongeBob Squarepants z Nickelodeonu.

Skyland a Nicktoons Network Animation Festival ze společnosti Nicktoons Network.

Mission: Impossible III, Nacho Libre a Jackass: Film z Paramount Pictures.

Karpokalypsa a zvyšování střech ze Spike TV.

RACE REWIND, který nabízí NASCAR.com.

Vyberte epizody původní sezóny série Supreme Fighter Reality a UFC: Celý přístup z UFC.

Breaking Bonaduce a Hogan ví nejlépe z VH1.

Matrix, Superman se vrací a Batman Forever od Warner Bros. Home Entertainment.

Xbox.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *