Nate Berkus a Jeremiah Brent’s $ 10m Manhattan Penthouse

Star Designers a Life Partners Nate Berkus a Jeremiah Brent prodali svůj duplexní penthouse v New Yorku, který poznamenali v prosinci 2015. Skutečné majetkové zlato, jako je toto Vysoká cena – 10 milionů dolarů, přesněji.

Dům o rozloze 2 800 čtverečních stop se nachází ve 14. a 15. patře předválečné kooperační budovy v Greenwich Village. Space, zrekonstruovaný a také zdobený párem, má tři ložnice, tři koupelny, kuchyňský kuchyň šéfkuchaře a malebnou školku pro svou dceru Poppy.

Nate i Jeremiah koupili v Los Angeles dům ve španělském oživení dvacátých let za 2,36 milionu dolarů jako svůj nový domov. Jsme nadšeni, když uvidíme, jak pár bude stylizovat prostor Sunset Strip, ale do té doby klikněte „městský dům na obloze“, který nedávno vytvořil náš seznam chtíčů.

Foyer naplněný světlem nastavuje tón pro zbytek prostoru. Neutrální, jemně vyladěná kombinace objevená právě zde je přinesena po zbytek domu.

V obývacím pokoji je otevřený výhled na město a krb s přizpůsobenými lištami.

Je jídelní prostor, který je lemován dvěma skleněnými terasami, sedí vedle kuchyně šéfkuchaře, která může být uzavřena pro mnohem formálnější prostředí.

Kuchyňská oblast je vybavena odrůdou kapucí s osmi hořáky a řeznickým blokem a mramorovým pultem. Okna kupolovaného světla nabízejí velké nabídky přirozeného světla, které je pro newyorský prostor neobvyklé.

Prostorné hlavní apartmá se může pochlubit krbem, tunami textury a oblékání větší než mnoho ložnic.

Luxusní příslušenství v hlavní lázni zahrnuje dvojité umyvadla a volně stojící litinová vana.

Kované železné schodiště vede k osobním obytným čtvrtům níže.

Velký prostor pro domácnost má tmavší barevnou kombinaci a také celkem s krbem a druhou práškovou místnost.

Terasa se ovine kolem domu pro výhledy města jako žádný jiný.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *