Recenze: IP ovládání vašeho IR Gear s globálním Caché Itach IP2IR

Drahé vyhrazené univerzální dálkové palety stále více procházejí cestou dodo ve všech, ale nejvíce na míru zakázkové inteligentní domy.

Proliferace chytrých telefonů a tablet dotykové obrazovky spojené s rostoucím počtem zařízení, které lze ovládat pomocí IP, znamená, že se stávají méně relevantními. IR kontrola je však stále požadavkem ve většině nastavení domácích a globální Caché IP2IR je skvělý způsob, jak to všechno přivést do světa IP.

Co je v krabici?

Zde je fotka, kterou jsme pořídili z krabice rozbalené. Drobná malá jednotka (3,25 ″ x 2,25 ″ x 1,25 ″) obsahuje webový server pro konfiguraci prostřednictvím vašeho prohlížeče (port Ethernet 10/100). Jednotka má 3 nezávislé volitelné IR výstupy nebo vstupy senzorů pomocí konektorů 3,5 mm stereo jack. Souprava obsahuje 3 IR emitory plus 1 IR blaster (podporováno na 3. IR portu). Veškerá konfigurace je nosič prostřednictvím příkazů nastavení TCP/IP. Napájení pochází z přiloženého síťového adaptéru nebo z 5V zdroje USB s olovem.

Jak to používáš?

Připojte jednotku k síti, připojte emitery IR a připojte je k položce, která má být ovládána. Globální hardware Caché je podporován množstvím softwaru včetně Roonie Remote, Irule, Demo Pad a Indigo.

Po připojení k nastavení AV nebo jiného zařízení Infra Red můžete použít iPad / iPhone / Android zařízení / atd. Jako univerzální dálkové ovládání. Nyní se již nespoléháte na IR a jeho handicap linii, můžete ovládat, že krabička na obloze v přízemí z ložnice nahoře nebo z webového prohlížeče na druhé straně světa v tomto ohledu.

Existuje několik aplikací pro Windows dostupné od Global Caché. Software „iHelp“ zjednodušuje objev a nastavení jednotky.

„Ilearn“ vám umožňuje zachytit a přehrávat příkazy IR pro použití a převádět také mezi formáty Global Caché a Hex (CCF).

Existují také verze Mac OS X z IHELP, Ilearn, Itest a iconvert

K dispozici je úplné API, což znamená, že můžete napsat vlastní vlastní aplikace a software pro integraci IP2IR do vašeho vlastního systému.

Kromě IP2IR je verze Power Over Ethernet (POE) (IP2IR-P) a Wi-Fi verze (WF2IR). Globální mezipaměť IP2IR je k dispozici za přibližně 110 GBP.

www.globalcache.co.uk

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *