Standout Artisans

Toronto je jedna z laskavých show v plném proudu v přímém energetickém centru. Je to až do neděle 5. prosince, takže nezapomeňte jít, než se řemeslníci začnou balit.

O víkendu jsem procházel uličky a narazil jsem na řadu pokladů. Pokud se snažíte najít nápady na vánoční dárky, už nehledejte.

Tyto kousky z Montrealského Ceramik B vynikli pro jejich jednoduchost. Zkontrolujte tyto organicky tvarované sůl a pepřové třepačky.

Porcelaines Bousquet měl nádherné bílé vázy a také nádobí. Porcelánové kužely výše by byly nejlepší pro dovolenou zábavu.

Saltbox Shoppe, se sídlem v Kincardine, ON, zachránit vintage kliky pro tyto háčky na kabáty – lstivý! Mohu fotografovat safírové modré knoflíky ve vchodu do chalupy.

Tyto dýhové dary identifikují z Flakes Paperrie jsou originální rotace na chatrných papírech. Využijte tužku ke složení, abyste zajistili, že je lze znovu použít. Jejich ručně vytvořené vánoční karty byly také nádherné.

Heather Shaw, majitelka Pi’lo v Torontu, nás prozkoumala se svým domem pro internetovou televizi a také jsem ji dohnal na jedné z laskavých show, abych prohledal její nejnovější řemesla. Tyto sady pro šití vyhlížející na vintage (nahoře vlevo) jsou fantastickým konceptem pro ty, kteří mají rádi funkční dárky. Kromě toho, jak přesně by byla její bílá koule z peří (nahoře vpravo) na základním vánočním stromu s bílými světly?

Pocházela z Hamiltonu, Jenna zvýšila textilie na obrazovkách s vlastními kresbami. Její styly jsou ovlivňovány každodenním životem, jak je ilustrováno tímto rozmarným polštářem kol.

Sandy Middleton z Tansy & Co. integrovala své pozadí do fotografie s jejím nadšením pro výzdobu domu. Využívá své vlastní originální fotografie pro tyto ručně vyráběné tištěné stíníky a také pro repurponované okenní rámečky.

Materiální světelné boxy Christie Greyerbiehl by pro lidi na vašem seznamu udělaly nejlepší dárek. Jejich měkká záře i zábavné kresby jsou mnohem fascinující než noční světlomety.

Zatím tu nejsem spíše, ale nemohl jsem získat dostatečné množství všech okouzlujících kojeneckých stánků. Montrealský poids oblak využívá 100% přírodní organickou bavlnu pro své oděvy i podestýlku a také všechny výrobky jsou v Quebecu ručně vyráběny. Tyto jednotky byly měkčí než dítě, co víš.

Tulip+I ruční tisky zábavy italských frází na přikrývkách, bryndáčkách a polštářích s vodou na bázi vody. Chtěl bych pro sebe, prosím, prosím, prosím.

Takže jděte dolů na umístění výstavy a také se podívejte na show pro sebe! (Bude to také ve Vancouveru od 9. do 12. prosince.) Dárkové koncepty galore!

Foto kredity: Gwen McAuley

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *