2013 Jarno One of Show

Středeční ráno začalo tiskovou snídaní mini palačinek a také Strawberry Kale Smoothies v Toronto’s One of Show, která běží až do 31. března v přímém energetickém centru.

Na výstavě je zastoupeno více než 450 kanadských řemeslníků, z nichž mnozí vystavují poprvé. Podobně debutování je nová kurátorská sekce Etsy, kde prodejci z prominentního na internetovém trhu předvádějí své styly osobně.

Zatímco jarní vydání je menší než sváteční akce, existuje spousta nádherných stylů, které lze najít. Společně se zavedenými oblíbenými jako Bookhou, Porcelaines Bousquet se Jenna zvětšila stejně jako tkáň, které mě majekty tkaní, několik vznikajících designérů mě upoutalo. Právě tady jsou moje nejlepší tipy:

1. Swaine St. Woodworking

V situaci, kterou jste si toho nevšimli, jsou dřevěné uzeniny a řezací desky nejnovější metodou, jak do vaší kuchyně přidat styl I-Cook-and-im-cool. Jen se na svých pultech napište, stejně jako vzhled. Swaine St. Woodworking z Halifaxu také nabízí produkty, aby vaše desky vypadaly dobře. Líbilo se mi zaoblené láhve i štítky. Navíc, cokoli vypadá mnohem lépe se snížením rozmarýnu.

2. Akai keramické studio

Yusuke Akai vyrábí docela pastelové vázy a dorty, které jsou ideální pro Velikonoce, ale byl jsem nadšený jejím keramickým nádobí, které se zdálo jako litinu. Ty by udělaly výlet z trouby ke stolu s aplombem.

3. Umění a výroba

Je nemožné chodit po stánku Edith Bourgault, aniž by se přestal vypadat. Její modrá i bílá keramika-tak tradiční i letní-vypadají další lákavě v celočetném prostoru. Pokud máte chalupu nebo chcete jen vzhled, měla by to být vaše první zastávka na show.

4. Objety Mecaniques

Toto studio Montreal se vysvětluje jako laboratoř „pomalý design“, která vyrábí produkty ručně z regionálního i regenerovaného dřeva i dalších materiálů. Její taška kousů dřevěných domů nabízí domácí alternativu k prominentním mini dřevěným městům Muji. Ekologické palce budou také jako jejich barevně blokované pěstitele ve stylu Apple Box.

5. Nick Chase

Zachránil jsem to nejlepší za poslední. Vázy skleněných listů od Nicka Chaseho udeří jen správnou rovnováhu mezi současným i organickým a mají zřetelně kanadský pocit. Jsou ceny od 200 do 1 000 USD a také by udělaly perfektní dárek pro jakoukoli příležitost: svatba, domácnost, chata drží poděkování. Nick rovněž vyrábí skleněná terárie, která jsou upravena jeho dobrým přítelem v Torontu. Vezmu si jeden z každého, prosím!

Procházejte mé tipy z loňské jarní show.

Foto kredity: 1-11. Kimberley Brown

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *