Nový modul Loxone IR Extension Plus zdarma online video tutoriály

Loxone spustily nové IR prodlužovací zařízení, které sedí ve spotřebitelské jednotce, jako je jeho miniserver, který hovoří až do 8 infračervených modulů, které lze distribuovat v celém Váš systém automatizace domácnosti.

IR-modul a 1 dvojice vysílačů jako sady jsou 199 a poté další moduly (až 8 na prodloužení) jsou 79 EUR. Loxone začal běžet zdarma online video tutoriály a dnes je na této nové jednotce. Podívejte se na níže uvedený odkaz.

„Naše nové rozšíření IR vám umožňuje ovládat televizory, projektory, klimatizační jednotky a další IR zařízení. To také umožňuje používat IR dálkový ovladač k ovládání vašeho inteligentního domu.

Po mnoho let byla infračervená technologie namontována jako standardní kontrolní rozhraní na mnoha zařízeních. TV, projektory, hráči DVD, hudební systémy, klimatizační jednotky a mnoho dalších věcí přicházejí s vlastním infračerveným dálkovým ovládáním.

S prodloužením IR můžete nyní ovládat tato zařízení z vašeho systému Loxone stejně jako s vlastním dálkovým ovládáním. Nezastavili jsme se však. IR zařízení můžete nejen ovládat pomocí našeho rozšíření, ale také přijímat příkazy od IR dálkových ovládání, které již máte. To znamená, že nyní můžete použít tlačítka na dálkovém ovladači televizoru, aby se rozsvítila světla, zavřely žaluzie atd. “

[Aktualizace] Online seminář je nyní k dispozici na YouTube ..

www.loxone.com: Loxone zdarma online video semináře

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *