Plex představuje novou vylepšenou aplikaci Android App

Vedoucí týmu PLEX Elan Feingold blogoval úvod do své nové vylepšené aplikace pro Android. Pozemní přepsání zaměřuje zařízení na zařízení se systémem Android 3.2 nebo novější, čímž podporuje podporu starších verzí operačního systému. To však umožnilo týmu přinést nesmírně vylepšenou sadu funkcí a uživatelský zážitek. Později tento týden budete moci aplikaci chytit z Google Play. Prozatím se můžete škádlit s videem níže.

Udělám skutečné zprávy krátké a sladké: přepsali jsme Plex pro Android od nuly. Upřímně řečeno, naučili jsme se spoustu lekcí ze staré aplikace a dobře nám sloužilo. Četli jsme však a znovu si přečetli pokyny pro design Android a mysleli jsme si, že bychom mohli udělat lépe, zejména pokud jsme upustili od podpory starších verzí Androidu.

Zaměřili jsme se na Android 3.2 nebo novější, použili jsme některé úžasné funkce platformy (Google Cloud Messaging, ovládací prvky hudby zámku, globální integraci vyhledávání) a budete ji milovat. Podporuje také plexsync. Pro všechny, kteří trpělivě čekali, se omlouvám za zpoždění, ale bude to stát za to. Aplikace je rychlá, hladká a krásná. Používá stránkovací a nekonečné posouvání a komprese dat sítě, což znamená, že přístup k obřím knihovnám je super rychlý. Podporuje stejné bohaté filtry, které jste se dozvěděli a milují z Plex/Web. A co je nejdůležitější, je to skvělá platforma, na které se staví.

Připravili jsme trochu videa, které předvádí nový Plex pro Android (Codenamed Kepler, pro případ, že se vám záleží). Budete to chtít sledovat celou cestu, protože ve videu uvidíte představení překvapivé hlavní funkce (nikdy předtím), která doslova vyhodí vaši mysl.

www.plexapp.com: Full Plex Blog Post

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do své doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *