• Uncategorized
  • 0

Vzrušení z roku 2011 Showhome

Nové zařízení princezny Margaret Healthcare Welcome Home Sweephome Showhome v Oakville se otevřelo pro odhlášení této minulé soboty a zpětná vazba byla úžasná! Mnoho rodin vyrazilo ve studii svůj portrét – již si představovali, že se usadili. Na stránce Help Conquer Cancer Facebook můžete vidět fotografie. (Navíc, podívejte se na několik snímků z mediální události.) Spousta designu bloggerů měla také okouzlující věci, které říkaly:

„Každý rok se jim podaří vytvořit naprosto nádherné, ale oživatelné, aktuální, aniž by to bylo možné zbožňovat. Minulý rok […] to byla dokonalost. Tento rok není výjimkou, “říká Karla z Kerrisdale Design. (To je velká místnost na našem obálce října.)

Od chvíle, kdy lidé vešli, mnoho komentovalo klasické podlahy Chevron. “Miluji podlahy Chevron Wood a pohovku Montauk (ve Velké místnosti],” říká Vanessa Francis, na dekoraci potěšeném blogu. Christine Dovey z Bijou & Boheme se cítila podobně: „Dům je úplný fantasy snový domov… podlahy z rybí kosti byly dost, aby poslaly můj mozek do„ Chci to/život není spravedlivý/měl bych to mít “režim.“

Další velké hity? “Také jsem byl šíleně zamilovaný do ošetření sádry, žluté kuchyně, vchodu z barcelony, ginormous suterénního prostoru s plnou velikostí oken a prádelna, která mi vzala srdeční frekvenci o několik zářezů, [a] Vintage ‘Lion The Witch A šatník ‘šatní skříně a hodně důležitých … bílé vinařské místnosti, “říká na svém blogu.

Nižší úroveň také potěšila svou mediální místnost, zasněnou prádelnou (ano, prádelna může být zasněná!), Ložnice pro hosty a další. Vitania z blogu Verdigris VIE zjistila: „Mnoho vynikajících architektonických funkcí [v suterénu] byla okna, která byla obrovská […], to znamenalo celkový pocit tohoto suterénu.“

Letos máme také náš vzrušující styl sobotních akcí, které se konaly ideální v showhome! Registrace byla zaneprázdněna, ale pro dvě akce jsou stále k dispozici místa. 24. září se můžete setkat s editorem designu Camerona MacNeil, když sdílí úžasný projekt DIY, který představuje IKEA. rušný ten víkend? Seznamte se s Suzanne Dimma a Trish Johnston, když procházejí zdobení triků a nápadů inspirovaných showhome 22. října. Obě události jsou zdarma, ale prostor je dnes omezený, takže RSVP dnes!

Pro vaši šanci vyhrát tuto krásnou showhome, kupte si lístky nyní telefonicky, online nebo osobně na showhome. Vstupenky jsou 100 USD za tři nebo 250 $ za tři a existuje spousta dalších cen, které mají být vyhrány, včetně jezerní chaty, dvou bytů v Torontu a mnoha výletů, automobilů a peněžních cen.

Sledujte veškerý buzz Showhome! Navíc pro důkladné pohled na domov navštivte Showhome v Oakville nebo si užijte našich šesti online televizních segmentů.

Foto kredity: 1, 4. Dům a domácí říjen 2011 Vydání, fotografie Michael Graydon2. Sarah Hartill3. Verdigris vie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *