Oslavy 20. výročí: Vyhrajte celoživotní Plex Pass v hodnotě 120 GBP

, abychom pomohli oslavit naše 20. výročí, máme horu s velkými cenami, které můžeme rozdávat díky velmi velkorysé podpoře našich velmi milovaných inteligentních domácích společností. Chcete -li zahájit, je vaše šance vyhrát jeden ze dvou celoživotních průchodů Plex v hodnotě 120 GBP!

Už víte, že jsme byli obrovskými fanoušky Plex od prvních dnů, ještě předtím, než byl Plex Plex. Posledních 8 let bylo privilegium být dovoleno být na okraji organizace, která provozuje někteří úžasně talentovaní a prostě zatraceně milí lidé. Děkujeme týmu PLEX za podporu automatizované domácí komunity.

Cena

Plex podporuje obrovskou škálu hardwaru a Plex Pass rozšiřuje již komplexní sadu funkcí bezplatné verze tím, že poskytuje přístup k prémiovým funkcím, jako jsou spravovaní uživatelé, mobilní a cloudová synchronizace a nahrávání CAM, jakož i včasný přístup k současné verzi.

** SOUPICE ZAVŘENO **

Gratulujeme členům automatizovaného domácího fóra Noel-Pilot a Markcs k každému vyhrávání celoživotního Plex Pass!

Pojďme získat skvělý seznam doporučení filmu, abyste si mohli užít naše nastavení PLEX. Takže pro šanci vyhrát jeden ze dvou celoživotních průchodů v hodnotě 120 GBP, jen sdílejte titul vašeho nejoblíbenějšího filmu (nebo top 3, pokud chcete) v tomto vlákně na našich fórech. základní.

Tuto soutěž budeme udržovat otevřenou do konce ledna 2016, takže máte spoustu času na vstup. Tito dva vítězové si vyberou náhodně a poté je oznámeni. Tento prozradí je otevřeno na celém světě (bude vyžadováno vaše uživatelské jméno PLEX) a platí naše normální zásady soutěže. hodně štěstí všem!

Plex.tv: Přečtěte si všechny naše příspěvky PLEX

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *