• Uncategorized
  • 0

Společnost AlertMe Energy uvádí na trh s Google a British Gas

Wow, jaký převrat pro Alertme. Právě oznámili partnerství s malou internetovou společností, o které jste možná slyšeli – Google! Jejich zbrusu nový „energetický“ produkt je kombinací čtečky měřiče, bezdrátového rozbočovače a online dobroty PowerMeter Google. To umožní uživatelům sledovat jejich spotřebu energie prostřednictvím své domovské stránky Igoogle. Podívejte se na video a přečtěte si níže uvedené úplné vydání.

Cambridge, Anglie-28. října 2009-Společnost Saltme, oceněná služba pro správu energetiky v domácnosti, dnes oznámila spuštění společnosti AlertMe Energy, což spotřebitelům poskytlo možnost monitorovat jejich využití domácí energie online a jednat podle těchto informací, aby snížil své účty a uhlík stopa. Společnost AlertMe Energy zahrnuje snadno instalovatelný hardware a online službu, ke které lze přistupovat z jakéhokoli webového prohlížeče. Je také pevně integrován do PowerMeter Google, což usnadňuje sledování spotřeby energie naživo z domovské stránky Igoogle. Společnost Artme Energy je jednoduchá nainstalovat a přichází s následujícím:

Čtenář měřičů se připíchne na měřič elektřiny v domácnosti a monitoruje využití energie pro celý domov. Není nutná žádná nákladná instalace.

HUB se připojuje k domácímu širokopásmovému připojení. To spojuje veškeré domácí příslušenství (například čtečka měřiče) se službou AlertMe na webu.

Online služba a dashboard SaltMe je přístupná kdekoli, kde má zákazník připojení k internetu, od webových mobilních telefonů až po Google PowerMeter na své domovské stránce Igoogle. Jasně zobrazuje spotřebu energie domu a usnadňuje vidět dopad změn v průběhu času, aby ušetřil peníze a energii.

„Mnoho spotřebitelů má pocit, že se nemohou chránit před rostoucími náklady na energii nebo dělat cokoli, aby zastavili změnu klimatu. V našich domovech se však děje více než čtvrtina veškerého využití energie a nyní společnost AlertMe Energy dává spotřebitelům sílu monitorovat, ovládat a snižovat energii, kterou používají, šetří peníze a snižují jejich uhlíkovou stopu, “řekl Pilgrim Bearrt, zakladatel a generální ředitel , Alertme, „Naše partnerství s Google PowerMeter dává vaši spotřebu energie v domácí energii přímo před sebou pokaždé, když se připojíte online.“

Společnost AlertMe neustále rozšiřuje svou online službu tak, aby spotřebitelům poskytla nové možnosti a funkčnost. V současné době lze Energii AlertMe vylepšit přidáním Smartplugs pro automatické měření a řízení jednotlivých spotřebičů, což poskytuje větší úspory a pohodlí. V budoucnu bude AlertMe poskytnout hlubší úroveň detailů a nabídne automatizovanou, na míru na míru, což ještě jednodušší změní chování a ušetří peníze.

Společnost AlertMe také oznamuje partnerství se společností Google a stává se první společností se instalací spotřebitelských zařízení, která spolupracuje s Google PowerMeter a jediným s produktem dostupným ve Velké Británii. Zákazníci společnosti AlertMe mají nyní přístup k datům svého domu prostřednictvím Google PowerMeter nebo své domovské stránky IGOOGLE, kromě online dashboardu Saltme. Se zařízeními, jako je AlertMe, spotřebitelé nepotřebují inteligentní měřič nainstalovaný jejich užitečností pro použití PowerMeter Google, což lidem usnadňuje vkládání energie do svých rukou.

„Kombinace PowerMeteru společnosti SaltMe a Google poskytuje spotřebitelům kompletní řešení pro sledování spotřeby a nákladů na domácí energii,“ řekl Ed Lu, hlavní inženýr společnosti Google PowerMeter. „Během několika minut můžete mít AlertMe do provozu a získat pohled na to, kde vaše energie prochází Google PowerMeter, který je přístupný kdekoli, kde máte přístup k internetu. Chceme zmocnit spotřebitele, aby si vzali energetické informace do svých rukou a jsme nadšeni, že můžeme na této iniciativě úzce spolupracovat s Alertme. “

Společnost AlertMe nedávno oznámila zkušební verzi s britským plynem o poskytnutí společnosti SaltMe Smart Home Energy Products v britských domovech, včetně online kontroly vytápění a inteligentního měření. Dnešní oznámení znamená, že zákazníci si nyní mohou zakoupit Energy SaltMe přímo z britského plynu.

“Všichni můžeme hrát důležitou roli v boji proti změně klimatu snížením našich osobních emisí CO2.” Jako další výhoda, úspora energie také šetří peníze. Poskytnutí informací, které potřebují k lepšímu řízení využití své domácí energie, je proto důležité, a věříme, že Energy AlertMe je pro lidi perfektním způsobem, jak to dnes začít dělat, “řekl Gearův Lane, generální ředitel, komunity a novou energii v British Gas.

Společnost AlertMe Energy je nyní k dispozici na adrese AlertMe.com za 69,00 GBP plus 2,99 GBP měsíčně pro online službu. Spotřebitelé si mohou spotřebitelé nakupovat Energy s ročním předplatným za 99,00 GBP, což poskytuje 12měsíční služby za cenu deseti, od společnosti Saltme.com nebo voláním britského plynu na čísle 0800 1070187. Společnost Saltme také pracuje s poskytovateli širokopásmového připojení, energetickými společnostmi a Maloobchodníci v USA, Evropě a Velké Británii, aby zvýšili distribuci a poskytli spotřebitelům více způsobů, jak produkt zakoupit.

Společnost AlertMe Energy: Google PowerMeter UK Oznámení: Více měřičů energie úspory energie: [Díky Stuart]

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *