• Uncategorized
  • 0

INDIGO: Domácí automatizace na Mac – část 3 – IP Garage Door Control

Přidání ovládání IP do vašich garážových dveří je skvělým malým projektem domácí automatizace pro mokrý víkend a opravdu ukazuje sílu a jednoduchost Indigo.

Nejjednodušší způsob, jak propojit mnoho garážových dveří, je jejich manuální ovládání tlačítek. Ty jsou obvykle bezpečně uvnitř vlastnosti a jejich použití odstraní potřebu pokusit se propojit s mnohem komplikovanějším a potenciálně méně spolehlivým bezdrátovým provozem dveří.

Indigo podporuje spoustu reléových řadičů pomocí svého programu pluginu třetích stran a my jsme se rozhodli použít globální mezipaměť IP2CC ITACH TCP/IP k kontaktu s uzavřením, které dodává sadu 3 relé pro aktivaci zařízení přes vaši síť a pomocí internetu. Naše je vizualizovaná verze Ethernet, ale je také k dispozici také v energii nad Ethernet (POE) a Wi-Fi verze.

Dále jsme přidali cynický plugin Caché z „Perry the Cynic“ do našeho systému Indigo. Instalace je stejně snadná jako un-zipping a dvojitým kliknutím na stažené soubory.

Stejně jako Wise je nastavení základní počínaje přidáním nového zařízení. Ze seznamu „Model“ vyberte „Cynical Caché“ z rozbalovacího a „síťového zařízení“. Pojmenujte zařízení a stiskněte tlačítko Nastavení zařízení pro upravit.

Zde zadáte IP adresu vaší jednotky IP2CC. Zde existují verze Mac MAC 3. strany MAC IHELP, Ilearn, ITEST a ICOnvert Global Caché, které můžete použít k nalezení IP adresy vaší jednotky.

Dále vytvořte novou akční skupinu, kterou můžete zavolat a ovládat dveře.

Vyberte správnou položku ze tří relé a nechte ji zapnout pomocí auto-off, abyste simulovali stisknutí tlačítka garážová vrata. Ačkoli výše uvedený snímek obrazovky ukazuje 1 sekundový interval, zjistili jsme, že jej nastaví na 2 sekundy, poskytlo mnohem spolehlivější operaci dveří.

Bezpečnost a zabezpečení – měli jsme na naše garážové dveře namontovány senzory, vzhledem k tomu, že instalace, která se rozhrala přímo do řídicí jednotky motoru dveří.

Tito zastaví dveře, aby se začaly zavírat, pokud je něco v cestě, a pokud něco zlomí paprsek, zatímco sestupují, pak se obrátí.

To dává klid mysli s potenciálně nebezpečným kusem automatizace, nechcete se vrátit domů a najít svou kočku na obou stranách vašich garážových dveří!

Zakoupili jsme tyto senzory garážových vrat Z-Wave, které nám dodá stav polohy dveří a budeme je zakrývat do budoucího příspěvku.

Prozatím však mohou být naše garážové dveře provozovány z našeho iPhone pomocí aplikace Indigo Touch a máme krmivo z vačky uvnitř garáže na stejné obrazovce, abychom je mohli sledovat. Být schopen otevřít dveře, když jste s ohledem na dům při jízdě domů, místo toho, abyste čekali na RF řady starého ovladače, je skvělou aktualizací.

Přidejte k tomu schopnost to udělat odkudkoli na světě s přístupem na internet a máte levný, ale prospěšný inteligentní domácí upgrade.

Nyní si přečtěte část 1 a část 2 této domácí automatizace v řadě Mac.

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
TP-Link Tapo Smart Plug Wi-Fi Outlet, pracuje s Amazon Alexa (Echo a Echo Dot), Google Home, …
40 811 recenzí
18,82 GBP
dostat se na Amazon

2
Smart Plug Tiny 13A WiFi Outlet pracuje s Amazon Alexa, Google Home a SmartThings, Wireless …
210 recenzí
36,99 £
dostat se na Amazon3
Echo (4. generace) | S prémiovým zvukem, Smart Home Hub a Alexa | Twilight Blue
30 750 recenzí
89,99 £
dostat se na Amazon

4
Echo Flex – Hlasová ovládání inteligentních domácích zařízení s Alexa
15 352 recenzí
9,99 GBP
dostat se na Amazon

5
Inteligentní zámek, Ruveno Slim Smart Door Lock, zámek dveří otisků prstů, bezklíčový vstupní zámek dveří, zámek dveří …
60 recenzí
169,99 £
dostat se na Amazon

6
Switchbot Smart Switch Tlačítko tlačítko – Žádné zapojení, bezdrátová aplikace nebo ovládání časovače, použijte Switchbot Hub …
9 856 recenzí
25,00 GBP
dostat se na Amazon

Zdarma 30denní zkouška Indigo: GlobalCache.co.uk

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *