Tato nová restaurace v Torontu je #DesignGoals

nenápadná z vnějšku, nová restaurace Toronto Oretta, částečně vlastněná šéfkuchařem celebrit David Rocco, se stala Instagramem-slavným pro svůj krásný interiér. Jméno, Oretta, je italština po „asi hodinu“, ale soudě podle výzdoby jsme si dokázali představit, že tam přetrvává mnohem déle.

Čtenáři si mohou vychutnat tradiční italské jídlo, jako jsou těstoviny a pizza uprostřed barevného interiéru inspirovaného uměním. Oretta, vyvinutá společností Toronto’s Commute Design, nabízí moderní příslušenství zlatého světla, stropy s vysokým oblohou a elegantními, swooping oblouky.

Barvy v restauraci připomínají italský západ slunce na pobřeží Amalfi. plyšové růžové nástěnné panely, šedozelené bankety a hořčičné židle jsou přenášeny dřevěným a mosazným akcenty.

Oretta má také kavárnu, která je úhledně zastrčena v zadní části restaurace. Jednou z definujících funkcí prostoru jsou pestrobarevné dlaždice provedené ve vzoru rybí kosti – ideální pro popadnutí boty na Instagram během odpolední přestávky na kávu.

Nachází se na 633 King Street West v Torontu v Ontariu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *