• Uncategorized
  • 0

Axentra odhalí server HomeBase House

Zde je alternativní k systému Windows House Server. Server Homebase House Server z Axentry je poháněn jejich systémem HipServ a umožňuje uživatelům ukládat a sdílet své mediální soubory prostřednictvím sítě domu nebo na webu kromě usnadnění záloh. Systém bude nabízen Q1 2008 a náklady začínají na 699 USD za 1 terabajtovou verzi.

Web Axentra má fascinující stránku ve verzi beta VM (virtuální stroj) HIPSERV, kterou lze spustit na počítači se systémem Windows (v současné době nabízeno pouze OEM).

„Společnost Axentra ™ dnes oznámila debut svého serveru HomeBase ™ House Server. Homebase, nabízená v jednom a dvou-terabajtových verzích, a také poháněná oceněnou společností Axentry oceněnou softwarovou platformou pro mediální server HIPSERV ™ Media Server, poskytuje uživatelům bezprecedentní schopnost spravovat, ukládat a sdílet všechny typy mediálních souborů s rodinou. Dobří přátelé nebo v domě s množstvím zařízení – od počítačů i televizorů po mobilní telefony, digitální fotorámečky, přehrávače digitálních médií, dokonce i herní systémy Sony PlayStation 3 nebo Xbox 360.

Axentra tím, že vytvoří svůj vrchol linky, poskytuje styl doporučení pro server All-in-One Server Appliance, který nabízí širokou veřejnost, poskytuje nejpokročilejší iteraci své softwarové aplikace pro mediální server HipServ přímo pro spotřebitele. HOMEBASE, výkonný i funkční zařízení Rich House Server, představuje rostoucí sbírku přídavných služeb HipServ produkovaných společností Axentra i jeho partnery.

Homebase dává uživatelům digitální fotografie, hudbu i videa na dosah ruky, kdykoli, kdekoli, a také snadněji než kdykoli předtím. Například HomeBase umožňuje uživatelům pouze přetahovat digitální obsah, což usnadňuje katalogy fotografií, videa a hudbu ve společných sdílených složkách nebo soukromých složkách specifických pro uživatele. Server rovněž usnadňuje sdílení materiálu s dobrými přáteli a členy domácnosti na webu odkudkoli na světě přes zabezpečený webový portál Axentry www.myhipserv.com. S tímto portálem mohou jednotlivci prohlížet nebo poslouchat soubory přes jakýkoli typ běžného webového prohlížeče nebo prostřednictvím mnoha mobilních zařízení využívajících mobilní rozhraní www.myhipserv.mobi.

Homebase navíc využívá geniální rozsah čtyř propojených, velmi rychlých obtížných jednotek. Vícenásobné konfigurované jednotky RAID5 nejen pomáhají zajistit úložiště bezpečných proti selhání a přehrávání souborů velkých médií, ale také značně zvýší výkon pro rychlé regionální i vzdálené média.

„Homebase je extrémně výkonný domácí server pro kohokoli na trhu s řešením, které sjednocuje zařízení v jejich digitálním domě,“ uvedl Niall O’Driscoll, viceprezident pro reklamu a produkt pro společnost Axentra Corporation. „Je to konečné řešení pro každého, kdo chce celkové přikazující a také získat přístup k jejich sbírce souborů digitálních médií, kromě jednoduché zálohování a synchronizaci jejich důležitých dokumentů.“

Obrovský rozsah zařízení
Homebase podporuje pozoruhodnou rozmanitost zařízení i standardy. Hudba, videa i obrázky jsou přístupné mnoha přehrávači digitálních médií, které jsou kompatibilní s UPNP A/V a/nebo DLNA (Digital Living Network). Vestavěný server iTunes ™ může streamovat zvuk do počítačů Mac nebo PC vybavených klientem iTunes, zatímco videa i obrázky lze vidět v televizorů i digitálních fotorámech.

Axentra využívá osobní média na maximum s novým serverem HomeBase ™ House poháněné společností HIPERSERV ™
Majitelé herních systémů Xbox 360 a také Sony PlayStation 3 mohou tyto platformy využít k získání přístupu k multimediálním souborům. Ve skutečnosti je House House Server Axentry ve skutečnosti výkonný k řízení materiálu na několik platforem a zařízení vše ve stejnou dobu. Ať už je potřeba jakákoli, Homebase to může podpořit!

Řešení zálohování/synchronizace
Kromě jeho funkce jako server House Media, Homebase funguje dokonale jako záložní řešení
pro PC i pro domácí sítě. Jeho rychlost ethernetu Gigabit a významné schopnosti vytvářejí zálohování důležitých souborů i složek rychlé i pohodlné. Pro schopnost zálohování mimo pracoviště lze odnímatelnou úložnou zařízení třetích stran propojit prostřednictvím USB Ports HomeBase; Gadget bude také podporovat zálohování off-lokality přímo z rozhraní HIPSERV prostřednictvím nákupu Axentry Hipserm Advanced Security členství (dostupné konec Q1 z roku 2008).

Ceny a dostupnost
Server Axentra Homebase House bude nabízen k nákupu přímo od Axentry, kromě výběru na internetových maloobchodních prodejnách, počínaje koncem prvního čtvrtletí roku 2008. Budou nabízeny dvě verze: 1 TB/256 MB RAM Verze za 699,00 $ (SRP), stejně jako 2 TB/1 GB RAM RAM za 999,00 $ (SRP). “

www.axentra.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Pocket

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *