• Uncategorized
  • 0

Zdobení promítané terasy

Q. Náš nedávno vyvinutý venkovský dům má promítanou terasu, kterou bychom se chtěli proměnit v letní stravování i v posezení. Je to všechno cedr včetně stropu a také se nachází nejlépe z naší kuchyně. Chtěl bych zabarvit podlahu barvu (ale ne stěny), stejně jako namalovat stůl, který moje druhá polovina právě postavila, nad níž budu zavěsit železný votivní lustr svíčky. Židle by mohly být také natřeny, ale nejsem si jistý. Také bych rád zřídil oblast pro odhlášení a odložení s velkými polštáři na druhém konci místnosti. Můžete navrhnout barevný plán pro nábytek i tkaniny? Věřil jsem, že jsem namaloval stůl jako ekologickou barvu a také ho odtamtud.

A. Místo toho, abyste zbarvili podlahu barvu, přemýšlejte o jejím dokončení s odstraněním kabátu nebo odtoku podlahy o odstín poněkud tmavší než přírodní dřevo. I když chcete opustit zdi tak, jak jsou, malování je krémové barvy by okamžitě rozveselili do místnosti.

Koberec juty nebo sisal pod stolem v přirozené barvě slámy je snadno čistý a také vám nabídne pohodlný vzhled, kterého chcete dosáhnout.

Válečkové odstíny nebo římské žaluzie v polopakovaném krému s vybledlými tikatými pruhy nebo vybledlým vzorem kapradin (pro napodobování venku) nainstalované na vašich oknech a dveře dramaticky upraví prostor.

Maloval stůl a mudrc ekologicky přátelský jako jezera Ralpha Laurena, stejně jako židle krémově bílá jako Whitecap, také Ralph Lauren, pro svěží, letní vzhled. Namalovat dveře tak přesně bílou pro kontinuitu a také přidat polštáře sedadla v tikajícím pruhu v podobných odstínech jako žaluzie, aby sjednotily barvy.

Pro vaši oblast sezení vyberte materiály, které koordinují s novými odstíny oken. Smíchejte polštáře v měkkých tikaných pruzích, květinové nebo kapradinové vzory a pevné látky. Pro začátek vyberte barvy v odstínech Sage Green, Cranberry, Cream a Yellow. Loveseat nebo Lescovered v krémové bavlně bude jasným, neutrálním pozadím pro vaše polštáře, stejně jako omyvatelný slipcover pro venkovský dům je docela stejně jako praktický.

Přidejte akcenty jako běžec stolu do červeného pruhu nebo kapradiny, dva velké hurikánové lucerny na vrchol stolu a také malé křeslo vedle dveří pro sundávání bot.

Nahraďte malou lavičku malou konzolou nebo komodou, aby fungovaly jako bufet. Namalovat tento kus bílý nebo šalvěj a také zavěsit seskupení fotografií, uměleckých děl nebo zrcadel výše, vše v podobných rámcích, pro jednotu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *