• Uncategorized
  • 0

Nová kamera HD Wi-Fi D-Link s detekcí pohybu založenou na AI

Začátkem tohoto roku na CES oznámila D-Link svůj nový inteligentní Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8325LH) s ‘inteligentním AI- Detekce pohybu založená na založeném “. Dostali jsme ruce na jednom horkém z výrobní linky a testovali jsme ji posledních pár měsíců.

Funkce

Tato vnitřní kamera 1080p (1920 x 1080 A 30 fps) má vynikající širokoúhlý objektiv 3 mm F2.0 s 126 ° horizontálním zorným polem. Zjistili jsme, že to bylo opravdu užitečné v našem testování a dokázali jsme se hodit do celého obývacího pokoje s kamerou umístěnou na straně naší televize.

Fotoaparát podporuje 2,4 GHz 802.11N/G Wireless WPA/WPA2/WPA3 (IPv6 je podporován) a Bluetooth Low Energy 4.0 pro nastavení s aplikací (přibližně rozměry 11 cm vysoký x 8,5 cm široký x 7,5 cm hluboký).

Je vybaven vestavěným mikrofonem a reproduktorem pro dvoucestný zvuk, takže můžete mluvit se svou rodinou nebo dokonce se svými domácími mazlíčky. Pro větší klid mysli D-Links říkají, že používají AES128-incrypted video a zvukové streamování. Používá se maximálně 7 W.

Integrované noční vidění je účinné v celkovém počtu až 5 metrů. Když se filtr pohybuje, je měkké kliknutí.

Detekce pohybu AI

Fotoaparát má také inteligentní detekci pohybu se schopností nastavit virtuální dráty s detekcí člověka na hranici (až 4 zóny).

Pokročilá, inteligentní detekce pohybu s detekcí pohybu s více zóny, detekcí osoby, detekcí hranic a vytváření zóny priority

Aplikace poskytuje oznámení push spolu se zprávami jako – byla detekována osoba. Zde je příklad mého Apple Watch. Neexistuje žádné předávání přístavu ani jiné legrační podnikání routeru, všechno to prostě funguje.

Poté můžete klip zobrazit na svém smartphonu a stáhnout jej do fotoaparátu, abyste měli také místní kopii.

Viděli jsme některá fantomová oznámení, kde se zdálo, že slunce systém oklamalo, aby si myslel, že někdo překročil prahovou hodnotu, kterou jsme nastavili.

Místní nahrávání

Stejně jako u většiny moderních bezpečnostních kamer můžete zaznamenat cloudovou službu s cenami v rozmezí od 2,49 do 9,99 EUR měsíčně v závislosti na počtu kamer a kolik dní úložiště potřebujete …

Uživatelé mohou využít bezplatné cloudové nahrávání MyDlink, který ukládá zaznamenávání videí po dobu 24 hodin v jejich osobním cloudovém úložišti. Alternativně je k dispozici také řada placených opcí nabízejících uchování nahrávání až 30 dnů záběrů.
D-link

Na rozdíl od mnoha jiných systémů však může jednotka D-Link také použít svůj vestavěný slot pro karty microSD pro místní záznam a s podporou karet MicroSDXC až do maximální kapacity 256 GB, neměli byste být přilepeni pro prostor.

Fotoaparát také podporuje OnVif na NAS, aby místo toho uložil nahrávky…

Fotoaparát je také v souladu s profilem ONVIF S. To poskytuje uživatelům další flexibilitu při integraci s kompatibilními síťovými videorekordéry (NVR) a systémy správy videa (VM).
D-link

Integrace

A co inteligentní integrace domácnosti? No, DCS-8325LH pracuje s aplikací MyDLINK a mydlink inteligentními domácími zařízeními.

Kromě toho existuje podpora IFTTT spolu s hlasovým ovládáním přes Amazon Alexa a Asistent Google.

Výrok

Hodnocení: 4 z 5.

Toto je právě teď tvrdý sektor trhu s mnoha dostupnými alternativami s nižšími náklady. Nový DCS-8325LH je však bezdrátovou kamerou 1080p HD s užitečně širokoúhlým objektivem, rychlým nastavením bezproblémového bezproblémům, dvoucestným zvukem, nočním viděním, AI a místním nahráváním. A my si myslíme, že většinu lidí zaškrtne většinu políčků.

K dispozici na Amazonu: dlink.com

Prodej

38 recenzí

DCS-8325LH 1080p fotoaparát s detekcí pohybu AI

Prémiová kamera – 4x digitální zoom, noční prohlížení až 5 metrů a 1080p Full HD rozlišení poskytuje jasný obrázek vašeho domova nebo podnikání
Smart, detekce pohybu založená na AI-podporuje detekci osoby, detekce pohybu s více zóny, detekce přechodu na hranici a definujte zónu priority
Snímky a videoklipy – Ušetřete videa a snímky do vašeho smartphonu prostřednictvím aplikace MyDlink nebo na dálku do vašeho osobního cloudového úložiště MyDlink

85,99 £

koupit na Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest10
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *