Zeptejte se návrháře: Tiny Condo Makeover

Q. Právě jsem dostal byt o rozloze 625 čtverečních stop-ano, je to malé! – a musí všechno změnit. Plánuji nainstalovat bledé podlahy z tvrdého dřeva z javorového tvrdého dřeva, a to i v kuchyni, aby byl prostor vypadat širší. Jakákoli doporučení, jak technika, by byla velmi oceněna.

– J.C., pomocí e -mailu (Chcete -li odeslat vlastní otázku, viz naše stránka Ask A Designer ™.)

A. Miluji výzvu malého prostoru! S ideálními prvky by váš byt mohl mít podobný pocit jako pocit naší inspirace – útulný, čistý domov s velkým využitím textury a vzoru.

Nejlepší způsob, jak sjednotit váš prostor, je položení čirého javorového tvrdého dřeva. A rozsvícení na podlahách také pomůže plovoucímu schodišti promíchat do místnosti. Pro navíc soudržnost namalujte stěny o jednu plnou barvu. Švýcarská káva (OC-45) (zobrazena) od Benjamin Moore je teplá bílá, která snadno vytvoří neutrální obálku. Nebo vyzkoušejte Grey Mist (CC-80) (ukázáno), také od Benjamina Moore, který používá mnohem větší hloubku než bílá.

Když se to týká flexibilního sezení, nic nepřekoná bílou rozkládací pohovku: funguje to v mnoha scénářích designu. Líbí se mi Sasha (zobrazená) od Mitchell Gold + Bob Williams; Má sukni na míru, lehce rozšířené paže a příležitostný vzhled. 85 ″-dlouhá verze se vejde na zeď naproti vašemu schodišti.

Poté přiveďte spoustu vzoru a textury pro zájem. Polštář Krassi (zobrazený) od Bouclair má docela vyšívané detaily. A pletený Pouf (zobrazený) CB2 je skvělou podnožkou, která může vstoupit jako extra sezení. Zavěste dvě sady hotových závěsů na vaše bambusové odstíny, jeden pár na každém konci okna, aby se zjemnil celkový vzhled.

Kulatý konferenční stolek umožňuje lepší tok v malém prostoru. Ikea’s Vejmon Table (zobrazený) má moderní moderní vzhled v polovině století a polici, která se má snížit na stolním nepořádku.

Nakonec vytvořte kus výroku pro kocovinu pohovky pomocí vzorované tkaniny, jako je Marimekko’s Lumimarja (zobrazený) a sada 48 ″ x 60 ″ nosítka. Vytáhněte 2 yardy tkaniny pevně přes nosítka a na zadní straně ji zadržte na místě. Olivově zelená tkanina je odvážným kontrastem k bílé pohovce a výška uměleckého díla vyrovná schodiště.

Podívejte se na mnohem více, zeptejte se odpovědí na návrháře. Navíc odešlete svou vlastní otázku s pokyny z naší stránky Ask A Designer ™.

1. Tkanina, Marimekko. 2. Konferenční stolek, IKEA. 3. Polštář, Bouclair. 4. Barva, shora: Švýcarská káva (OC-45), Grey Mist (CC-80), Benjamin Moore. 5. SOFA, Mitchell Gold + Bob Williams. 6. Pouf, CB2.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *