• Uncategorized
  • 0

Geodesic Accessories

Všichni jsme byli obtížné pracovat na problému lednového vzorců 2013 (na novinových stáncích 10. prosince), stejně jako v procesu, hodně jsem se zaměřil na příslušenství. S množstvím možností možnosti časopisu je vždycky číslo, které se z nějakého důvodu vyřízne. I když nemusí být pro lednové vydání, stále se mi líbí vzhled těchto geodetických kusů. Jsou to fasetované geometrické objekty, které by vypadaly skvěle v jakémkoli druhu prostoru. Mohou být praktičtí nebo jen objem používané k přístupu k viněta. Právě zde je několik mých tipů:

Tyto vázy od Dwell Studio jsou k dispozici v matné černé nebo bílé barvě a také odrůda od 20 do 95 $.

Zde je několik kovových možností, které by vypadaly skvěle shromážděné na podnosu nebo na polici. První je z Dwell Studio a také prodává za 173 USD. Druhým je složitě řezaný mosazný svícen ze stylu na dosah – věřte veškerému teplému světlu a fascinujícím stínům, které by obsadilo! Je v prodeji za 66 USD, takže si objednejte jeden dříve než později.

Tyto sochy jsou vyrobeny zboží, které je nabízeno s South Hill House v Torontu.

Restoration Hardware přináší tento krásný geodetický terárium. Vypadalo by to podobně vynikající sezení na polici. A konečně, tato kostní Čína a skleněná krabice britského umělce Andrea Walsh nabízí vynikající dvoubarevnou možnost.

Další moderní inspiraci naleznete v naší galerii obrázků současných a současných obytných prostor.

Foto kredity: 1. Facetované vázy, Dwell Studio2a. Diamond Cube Objet, Dwell Studio2b. Tom Dixon Etch Candleholder, styl v dosahu3a. Vyrobeno produkty Senet Object, South Hill Home3b. Vyrobeno produkty Cole Object, South Hill Home4a. Geodetický terárium, Restoration Hardware4b. Big Square Facet Box, Andrea Walsh Ceramics & Glass

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *