• Uncategorized
  • 0

Rodinný prostor pro prostor

Právě jsem dokončil ozdobu prostoru pro domácnost, který je v tomto týdnu domácí a dům na internetové televizní epizodě. Vzal jsem několik snímků, abych využil také v blogovém příspěvku, protože jsem věřil, že se to ukázalo docela dobře.

Zde jsou předchozí záběry:

A po výstřele:

V prostoru se však hodně děje, ale zdá se, že dobře funguje. Je to čerstvé a také eklektické najednou.

Největší náklady byla pohovka Sullivan z Rowe Fine Furniture, ale za 3 500 $ je to stále vynikající náklady na sekci. Líbí se mi to, protože to není masivní jako hodně sekcí.

Dále jsme šli na zakázkové okna. Drupy jsou pro mě nesmírně důležité, protože věřím, že Great Daspery skutečně přidává pěknou vrstvu do místnosti. Nic zde není náročné, jen jednoduché špičkové zácpy směřující na černou kovovou tyč. Použili jsme dvojitý široký materiál od návrhářských tkanin. Vzhledem k tomu, že to byla dvojnásobná šířka, mohli bychom rychle využít vodorovně proužek, který je zábavnější a trochu méně tradiční vypadající. Rámuje okna a doplňuje cokoli jiného v prostoru. I když jsme využili pruhovanou látku, stále považuji vzorec za „neutrální“ – můžete hodně koordinovat s šedými, černou i krémovou pruhy, takže tento majitel domu nebude unavovat závěs po extrémně dlouhou dobu.

Většina ostatních aspektů jsou opravdu kousky, které majitel domu již měl v úložišti. Káva i koncové stoly získaly čerstvý kabát bílé barvy a tmavě ekologicky šetrná sametová židle byla transformována tradičním bílým slipcoverem. Materiál se zdá, že bavlna je však opravdu polyester a prádelny se opravdu dobře zvyšují. Říká se tomu Pegasas (91J5361) od Joanne Fabrics. Nechali jsme Nancy na Cover Your World Create the Slipcover, a také jsme nemohli být šťastnější s novou židlí.

Moje velmi milovaná „vrstva“ v prostoru je zeď galerie. Okno zabývající se dvorkem je pěkným ohniskem a také proto, že neexistuje krb, tato umělecká stěna je pro jeden vynikající ohnisko. Všechny tyto výtisky jsem zavěsil asi za dvě hodiny. Opravdu vám bude trvat déle, než očekáváte, že objevíte kusy, které si nasadí na zeď. Rámy jsem položil náhodným způsobem, což rozhodně zrychluje věci. Jen jsem se ujistil, že každý rámeček byl rozložen z toho, aby se zajistilo, že se žádný z okrajů seřadil – jinak by to vypadalo, jako byste se to pokusili vyrovnat, ale nemohl to! Majitel domu již měl všechny tyto obrázky i obrazy (většina z nich seděla ve skříni), stejně jako vypadaly dobře, ale při seskupení vypadaly ještě lépe. Několik kusů jsme opravdu rozhodli, protože objevuji chudý rám, který skutečně datuje styl uměleckého díla – to je obvykle, když je lidé vloží do skříně!

Na pohovku jsme přidali barvu (kromě zdi galerie) s velkými nabídkami jasných polštářů z Pottery Barn a West Elm. Květinový vzorec je opravdu materiál, který jsme objevili na návrhářských látkách, a také jsme jej využili pro několik různých vlastních polštářů.

Šel jsem na koberec Flatweave z Elte z bavlny 8 ‘x 10’, protože jsem si přál jednoduchý, ale velký vzorec tónu na tónu, který vyváží pruhovanou závěsu.

Zde je několik lekcí, které je třeba vzít z této místnosti: 1. Udržujte produkty s vyšší cenou (jako je pohovka, závěsy i koberec) neutrální.2. Rozhlédněte se po svém domově a poskytněte nový život věcem, které již máte (barvy, stejně jako slipcover) .3. REPRATE OLD ARTERWORD a také hledat fotografie domácnosti, abyste vytvořili zeď galerie, která vám poskytne úžasný ohnisko.4. Stejně jako naše vyzkoušené i skutečné pravidlo – přidejte barvu s polštáři a příslušenství.

Chcete -li vidět více vynikajících transformací, zkontrolujte naši fotogalerii Extreme Makeovers.

Foto kredity: 1-5. Cameron MacNeil

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *