• Uncategorized
  • 0

Poštovní schránky a čísla domu

Dívka musí snít … a ozdobit to. Takže zatímco vnitřek našeho domu je v chaosu, opravdu potřebuji odbytiště pro mé zdobení touhy. Můj přítel popisuje tuto fázi Rena jako uvaru vašeho domu. A ano, jak to zní, je to trochu znepokojivé. Zatímco Justin je s tím v pořádku, a dokonce si ráda vidí každý kout a lebka domu, mám silnou nutkání udělat to hezké … STAT!

Takže, inspirovaný jednoduchými grafickými liniemi této roztomilé chaty, jsem se obrátil na vnější stranu domu, abych si vybral novou poštovní schránku a čísla domu, aniž bych zlomil banku. Naše místo mělo starou ručně vyráběnou dřevěnou poštovní schránku, kterou někdo určitě udělal s láskou, ale opravdu to nebylo „nás“. (Mám to, protože jsem to převedl na pták na dvorek.)

Bylo tam mnohem více možností, než jsem si dokázal představit, a také některé skvělé kanadské zdroje, včetně moderního Karibou. Vibrující, potěšené odstíny těchto elegantních držitelů dopisů, vyvinuté kanadskou společností Centifuge Design Inc., byly inspirovány barvami stanic metra v Torontu.

Nebo bych mohl přidat barvu s některými funky čísly, jako jsou tato od návrháře písmo Erik Spiekermann, která byla k dispozici před několika lety na Design na dosah. Povzdech, kdybych je tehdy potřeboval.

Ale stejně jsem udeřen modernistickou jednoduchostí těchto malých čísel z městského režimu, žádná hříčka nezamýšlela.

Nebo možná ostrý, konvenční vzhled jako toto znamení z House Happy Signs, další kanadské webové stránky.

K dispozici je také nyní klasická postino box, který byl vyvinut pro Umbru Torontovým Mattem Carrem, jehož vlastní dům je uveden v našem vydání v lednu 2010.

Ale pravdu řečeno, začal jsem to všechno hledat poté, co jsem zvedl tuto jednoduchou černou černou poštovní schránku z kanadské pneumatiky (abych se ujistil, že jsem si udělal dobrou volbu … ne vždy nejlepší plán!).

Takže si myslím, že dostanu svou barvu opravnou tím, že namalím tuto slunnou žlutou (aby odpovídala barvě, kterou mám v úmyslu malovat naše dveře vestibulu). Levné … zkontrolujte! Veselý … Ditto. Moje kolega H & ní, Emily Walkerová, si pro svůj bungalov Reno vybrala podobnou veselou barvu přízvuku.

Dozvíte se mnohem více o zlepšení exteriéru vašeho domu při odhalení skrytého obrubníku domu.

Foto kredity:
1. Blog architektonických klasiků, fotografie Tim Norris
2. Moderní Karibou
3. Dveře šestnáct, z Flickr.com
4. Městský režim
5. House Happy Meg
6. Umbra
7. Kanadská pneumatika

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *