Beecon je zcela bezplatná aplikace IBEACON House Automation App

Je to rok, protože Apple odhalil iBeacon (podívejte se na naše vysvětlení inovací zde).

Aplikace Beecon nyní si klade za cíl integrovat automatizaci domu s technologií IBEACON, která jednotlivcům umožňuje zahájit události na základě blízkosti věcí, umístění nebo umístění.

Taková situace neexistovala před ibeacony. GPS, jak víte, skutečně nenabízí vnitřní místo v jakékoli úrovni nebo přesnosti. NFC rovněž nenabízí prvek „blízkost“, který mají majáky Bluetooth: přesně najdete, jak daleko nebo blízko jste od majáku na základě jeho síly RSSI/signálu.

Nyní můžete spravovat, najít i rozmanitější iBeacons kolem vás, produkovat několik regionů a definovat akce, které jsou spuštěny, když je doručíte nebo je opustíte. Podívejte se na rozmanitost hardwaru automatizace domu, který je aktuálně podporován…

V současné době aplikace umožňuje jednotlivcům spravovat stín i LIFX světla, spravovat IR spotřebiče (prostřednictvím celosvětového modulu mezipaměti ITACH), servery telefonních hovorů nebo URL s přizpůsobenými akcemi, zkontrolovali teplotu odhadu majáků a také provedli věci na základě výsledku teploty na základě teplotního výsledku , zprávy tweetu a okamžitě představují také několik aplikací pro iOS. Poskytuje všestranné volby připojení uživatelům, od základních/začátečníků až po mnohem pokročilejší, kteří mohou mít oddaný automatizační server a dovednosti, aby s ní propojili aplikaci.

Vždy jsme v procházení nových funkcí i hardwarových partnerství. Aplikace se mění tak, aby byla kompatibilní s novou sadou IOS8, která umožní jednotlivcům iOS spravovat domácí spotřebiče pomocí Voice/Siri. Nejnovější funkce se nazývá „mluvená upozornění“, která nabízejí slyšitelné komentáře vůči zrakově postiženým lidem nebo jednotlivcům, kteří chtějí pochopit, co se děje, aniž by musel telefon vytáhnout z kapsy.

Aplikace Beecon je optimalizována pro iPhone 5, stejně jako výše, ať už je kompatibilní jakýkoli typ iPhone (nad designem 4s), který podporuje Bluetooth 4.0/BLE/Bluetoothsmart.

beaconsandwich.com: iBeacons vysvětlil

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, každý den přímo do vaší doručené pošty

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *