• Uncategorized
  • 0

Sekce Cityline

No, jedná se o skutečný plíživý pohled, pokud čtete tento blog před 9:00. Minulý týden náš krásný šéfredaktorka Suzanne Dimma hovořila z našeho problému v lednu 2011 pro nahrávání Cityline Cityline , stejně jako dnes můžete chytit epizodu na vzduchu! Mým úkolem je vzít Suzanneho vizi a udělat z ní pravdu na scéně, která v této situaci znovu vytvořila dva naše stylové prostory pro rok 2011. Ukážu vám přesně, jak jsme jednu z nich chytili níže.

Tento prostor byl prvním výběrem Suzanne, který se znovu vytvořil – což se rovněž stane naším krycím výstřelem z vydání v lednu 2011! Tento styl je můj designér Crush, Brad Ford, a také jsme to nazvali „nový moderní“. Několik mých oblíbených aspektů z tohoto prostoru zahrnuje tradiční současné kusy, ty nádherné sametové polštáře a všechny jedinečné sochařské kousky, které jsou rozptýleny po místnosti.

Tady tedy přichází moje potíže. Zasáhl jsem obchody, abych začal získávat. První zastávka, Elte, kde jsem objevil pohovku, která by byla primárním zaměřením na soubor, spolu s extrémně boční křesle Brad Ford v zoufalé kůži.

Toto vícehlavé příslušenství bylo zastrčeno do rohu zadní místnosti. Elte je také nejlepším zdrojem pro ty ohromující sametové polštáře!

Dále, MJOLK pro koberec kožešiny – samozřejmě je to sob. Západní Virginian ve mně věřil, že je to krásné!

Měl jsem nejhorší čas se snažil objevit dokonalý konferenční stolek … až do doby, kdy jsem se nezastavil v Hollace Cluny a narazil na tuto současnou krásu.

Ani pět stop odtud nebyl tento nádherný kus keramiky, který dodal tento řemeslný vzhled do prostoru.

Oblast není nikdy úplně dokončena bez nějakého uměleckého díla, takže rychlá zastávka v Art Interiors tento problém vyřešila! Objevil jsem několik tisků Joshua Jensen-Nagle, kterým jsem pochopil, že pro tuto sadu bude fungovat úplně.

Poslední zastávka dne byla v jednom z mých oblíbených obchodů, West Elm. Vybral jsem si tam všechny chybějící kousky, abych se vynořil z prostoru, jako stolek pařezu stromu, stejně jako několik kusů z jejich nové hrnčířské linie od Shane Powers. Tato linka rozhodně stojí za to zkontrolovat, než nabídne!

Nakonec jsem nás rychle kontaktoval svým kamarádům v Ikea, abych si půjčil jeden ze svých robustních sisalových koberečků, aby uzemnil celý prostor.

Voila! Konečný produkt. Věřím, že se to pěkně spojilo, nemyslíš? Nezapomeňte se naladit na Cityline dnes v 9 hodin ráno, nebo ji chytit, když se znovu vysílá později odpoledne ve 14:00. Také jsem dal ještě jednu celou místnost, ale budete muset sledovat show, abyste viděli!

Chcete -li vidět více stylu Suzanne, zkontrolujte galerii obrázků jejích domů. Navíc, podívejte se na naši galerii obrázků všech trendů v roce 2011.

Foto kredity: 1. Lonny prosinec 2009/leden 2010 Vydání, fotografie Patricka Cline2-8. Kathryn Bala

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *