Elgato odhaluje „EVE“ kompatibilní senzory a AVEA LED Smart Bulbs

Elgato, nejlépe známé pro jejich EYETV a další video zařízení vstoupila na inteligentní domácí trh s řadou nových produktů.

Nově ohlášený systém Elgato „EVE“ umožní uživatelům sledovat podmínky kolem jejich domova s ​​řadou senzorů.

Senzory budou měřit kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkost, tlak vzduchu, energii a spotřebu vody a další.

Elgato říká, že data pomohou majitelům domů získat informace, které jim pomohou zlepšit jejich pohodlí.

Senzory EVE budou navíc kompatibilní s rámcem HomeKit Apple, když se letos na podzim nachází jako součást iOS 8.

ELGATO EVE – Brzy spuštěna řada EVE senzorů shromažďuje údaje o kvalitě ovzduší, teplotě, vlhkosti, tlaku vzduchu, spotřebě energie a vody ve vaší domácnosti, tato data jsou poté nakonfigurována a zobrazena v aplikaci Elgato. Uživatelé mohou získat informace, které mohou pomoci zlepšit pohodlí jejich domova, což z jejich domu činí chytřejší místo. Elgato Eve je možnost pro chytrý domov. Bluetooth Smart Smarts Eve Sensors budou poprvé zobrazeny během IFA 2014.

Navíc do Evy, Elgato také spustil „Avea“, který popsali jako „dynamický systém řízení osvětlení nálady“. Žárovky LED jsou ovládány Bluetooth z vašeho zařízení iOS …

Elgato Avea – Elgato dnes představuje AVEA, inteligentní LED žárovku, kterou lze ovládat přímo pomocí iPhone nebo iPad pomocí inteligentní technologie Bluetooth. Jediné klepnutím na jednu z mnoha fascinujících světelných scén v doprovodné aplikaci vytváří nejlepší atmosféru pro zaměřenou práci, romantické jídlo nebo kopání zpět po tvrdém dni. Nastavení AVEA je vánek: jednoduše zašroubujte žárovku a poté si stáhněte a spusťte aplikaci z iTunes. AVEA lze ovládat přímo pomocí iPhone bez mostu.

Elgato Avea LED žárovky stojí 39,95 GBP a brzy budou k dispozici v online obchodě Elgato. Podívejte se na video níže.

Elgato.com: Apple HomeKit vysvětlil

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *