• Uncategorized
  • 0

Viz Elegantní nová pronájem Malibu Beyoncé & Jay Z

Beyoncé a Jay Z nedávno přivítali dvojčata na svět, a také se zdá, že upgradují své kopy tak, aby vyhovovaly jejich rostoucí rodině. Pár údajně pronajímá tento statek o rozloze 16 107 čtverečních stop za úžasných 400 000 dolarů měsíčně. La Puttal Property Content, sedí na šesti ohromujících akrech podél pobřeží Malibu, je nyní momentálním domem do pěti domácnosti, zatímco hledají mnohem dlouhodobější sídlo L.A.

Rezidenční nebo komerční nemovitost, která je uvedena na trhu za 54,5 milionu USD, má 10 ložnic a 14 koupelen, přičemž veškerá občanská vybavenost by hvězda mohla chtít: velké oceánské terasy, plná tělocvična, filmové divadlo, dekadentní krytý bazén, host, host Domů i tenisové kurty. Kliknutím pomocí domu prohlédnete dům pro Queen Bey.

Vzorovaná kamenná příjezdová cesta, která byla lemována na obou stranách Rich Greenery, se otevírá stejně jako primární dům.

Pěkné lustry jsou malovány přesně stejnou starožitnou bílou jako architektonické detaily stropu, což na chodbu dává lehký a vzdušný pocit.

Životní prostor je stejně relaxační, jako je glam, zdobený v neutrální kombinaci, která zdůrazňuje bohatý wainscotting i komplikovaný krb. Otevře se na velkolepou terasu s výhledem na oceán.

Úžasná gurmánská kuchyně je srdcem domu a také nabízí rozsáhlý ostrov se spoustou sedadel.

Sluncem zalité posezení s okny od podlahy ke stropu používá senzační pohled na oceán-perfektní oblast, která se může vyčistit s ranním šálkem kávy.

Hosté nebudou chtít opustit oslavu večeře v této pozoruhodné jídelně s širokými plochami dřeva, měkké lustrem osvětlením a jedinečně kazetovým stropem.

Přátelé i domácnost se budou líbit zvlnění v divadle relaxační filmu.

Sofistikovaný sklep je snem nadšence bílého vína a využívá spoustu prostoru k domovským preferovaným ročníkům páru.

Nádherné architektonické detaily domova jsou tím, co to poskytuje rekordně jako „jedna z nejvzácnějších trofejních vlastností na světě“, podle seznamu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *