• Uncategorized
  • 0

#39: Jak zajistit, aby úklid domu sát trochu méně

co? Dokonce i profesionální čisticí prostředky nenávidí čištění. Požádali jsme tedy YouTube Cleaning Guru Melissa Maker, aby se podělil o její tajemství pro zrychlení, efektivnější a všestranné méně bolestivé. Navíc, Sherry ponoří se hlavou do (často špatně vyznačeného) dánského konceptu „hygge“ a jak to může udělat pro šťastnější a útulnější domov. Také se podíváme na šílený příběh k jednomu z našich oblíbených domácích produktů a ještě šílenější noc, která nás přiměla smát se s našimi sousedy (a na).

Tuto epizodu si můžete stáhnout z iTunes, Google Play, Stitcher a Tunein Radio – nebo ji poslouchat níže! Poté použijte tuto stránku a podívejte se na všechny odkazy, poznámky nebo fotografie, na které jsme odkazovali. Poznámka: Pokud čtete ve čtečce krmiva, možná budete muset kliknout na příspěvek, abyste viděli hráče.

Co je nového
Naše oblíbená videa

Tady je malá kniha hygge, která zachytila Sherryho srdce

A jak jsem slíbil, zde je několik fotografií z našeho sousedství Thrift Store v noci. Nikdy jsme nevypadali lépe.

FYI, John koupil outfit pro gentlemana v růžové kravatě (uprostřed) a Sherry koupil jiskřivé fialové číslo na pravé straně.

Co ne

Tady je ten článek Mental Floss o 15 věcech, které jste nevěděli o Dr. Bronnerovi a jeho magickém mýdle

Jo, a zjevně je tu také dokument o něm, nazvaný Magic Soapbox Dr. Bronnera

A tady je skutečné mýdlo. Sherryho oblíbeným je mandlový vonný. Můžete to zalévat a trvat to věčně.

Melissa Maker, vyčistěte můj prostor

Můžete vidět vše, co Melissa dělá na jejích webových stránkách, vyčistit můj prostor nebo na jejím kanálu YouTube

Má také novou knihu (také nazývaná Clean My Space), která je úžasným odkazem na některé produkty, nástroje a techniky, které zmínila.

Kopáme

Po voskování poetiky o Scrub Daddy (a Scrub Mamim) jsme našli tyto 3 balení v Bed Bath & Beyond, které se také můžete získat online

A ano – nejenže byl Traddy Daddy jako produkt Shark Tank, ale ve skutečnosti je to jeden z jejich nejúspěšnějších!

A konečně, na obrázku nahoře můžete vidět Sherryho oblíbené nové boty (právě teď 33% sleva). Její oblíbené džíny byly v praní, z čehož je smutná, protože si myslí, že kolena těch, které nosí výše, jsou pytlová?! Nevěděl ani to.

A tady jsou moje boty, protože vím, že proto jste opravdu tady (Zappos je právě teď z mé barvy, ale Nordstrom je má).

PSST- Hledáte něco, co jsme vykopali v minulé epizodě, ale nepamatujte si, na které pořady jsou poznámky kliknutí? Tady je hlavní seznam všeho, co jsme kopali ze všech minulých epizod.

Navštivte ThomasAveceeceramics.com/YHL a prohlédněte si dlaždici pro váš další projekt a získejte 20% slevu na další nákup s kódem YHL20.

*Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy

Více příspěvků od lásky mladého domu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *