Viz herečka Herečka Shay Mitchell-Meets-Mediterranean Patio

Herečka Shay Mitchell se narodila v Mississauga v Ontariu, avšak soudě podle jejího dvorku, je naprosto doma s Kalifornií mimo život. Nejlepší pochopil hraní Emily Fields u docela trochu lhářů, Shay ji nechal vnější oblast přepracovat Donna Garlough pro AllModern, sourozenecké místo Wayfair.ca. Zde je zhroucení přesně toho, jak pár přibil marocké meets-mediterronean člověka.

Kovové lucerny podobné klenotům visí ze stromů, zatímco lavička je svěží oblečená ve velkých polštářích. “Líbilo se mi všechny nové sedací plochy a také bitové detaily, jako jsou polštáře na mé lavičce kolem stolu i lucerny,” uvádí Shay.

Udržitelé svíček mohou být vtlačeni do služby pro jiná použití. Zde sukulenty i vzduchové rostliny zpracovávají sochařskou vysokou kvalitu, když jsou uzavřeny do fasetovaného skla.

Funkce ukončení je přirozené místo shromažďování. “Líbí se mi židle slzů kolem ukončené jámy.” Nyní je to tak fantastický kousek kotviště pro čtení nebo pověšení kolem ohně, “poznamenává Shay.

Umělý květináč v čerstvém bílém odstínu propůjčuje i mnohem větší účinek na strom fiddle listů. Kompozitní kámen a budova ze skleněných vláken způsobuje, že je lehký vstoupit kolem, stejně jako drenážní otvory brání kořenům, aby se zamočily.

“Neměl jsem dostatek sezení, abych se potěšil na mém dvorku s přáteli, což teď dělám,” říká Shay. V salonku se províjející židle ve stylu proudu a stylový černý deštník vykouzlí bazén v exotickém prostředí, zatímco visící židle je požadovaný přízvuk.

“Líbí se mi dostávat kousky pro můj domov ze všech svých výletů,” říká Shay. Svítící kovová keramická zahradní stolička, která se jeví jako Suk Discover, je luxusní ohnisko pro méně.

Sada válcových filigránových luceren je docela ve dne a také vypadají nádherně rozsvícené v noci. Námořní hurikánový držák svíčky je poskytnut aktualizaci glamů se spleteným lanem zlatého tónu. Stylový ručník ve stylu hammamu se může jako hod zdvojnásobit.

Koše jsou užitečné pro ukrytí ručníků a pomáhají vštípit dobře cestované po celém světě, které Shay hledal, aby poskytla její terasu mnohem více charakteru.

“Shay měla na tuto oblast několik konceptů – hlavně si přála dlouhý stůl s organickým, ale moderním pocitem a také aby byla schopna produkovat exotickou marockou vibraci s akcenty.” Rád se pobaví, takže pro ni bylo zásadní, aby mohla pro své hosty vytvořit prostředí, “říká Donna. Syntetické židle bambusových snímků s Brownem Fit Fit Dohromady jsou pohodlné pro dlouhé večeře a také mohou stát stejně jako prvky.

Přineste si na stolním pocitu celosvětový pocit s držáky svíček s laserem, který typu A moderní geometrický vzorec typu A.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *