Každý pokoj potřebuje těchto 7 věcí, aby se cítil kompletní

interiérový ředitel Meg Crossley sdílí své nejlepší zdobení.
Univerzální pravdou je, že nejlépe zdobené pokoje si vyvíjejí čas. Ale co kdyby existoval kontrolní seznam, který by vám mohl pomoci zkrátit ten časový rámec? Zde jsou některé z mých oblíbených triků a tipů, které vám mohou pomoci, aby se váš pokoj cítil kompletní, než jej víte.

Každý pokoj potřebuje hit černé. Přidává do místnosti váhu a gravity a brání mu cítit se příliš sladce navzdory barevnému schématu. Mohlo by to být stejně velké jako kus nábytku nebo malý jako pár svícnů.

Fotograf: Alex Lukey

Zdroj: dům a domov březen 2015

Návrhář: Karen Cole

V oddělení designu věříme, že přidáme něco, co by vyhodilo vzhled místnosti. Při rychlém zdobení je až příliš snadné se dostat do vzorce stejnosti. Udělejte jeden nebo dva nečekané pohyby-může to být barva, která se zdá být trochu pryč, nebo objekti, který se zdá být na místě-zabránit tomu, aby se místnost cítila shoda.

Fotograf: Alex Lukey

Zdroj: Dům a domov duben 2016

Návrhář: Joel Bray

Přestože Trimwork vypadá skvěle v jakékoli barvě, je to zvláště potřebné v bílých místnostech. Setkáme se s mnoha pokoji, kde si majitelé domů a designéři vyberou bílou obálku, která se cítí naplocho. Naštěstí jen trochu oříznutí – dokonce i levné formování – dává dimenzi stěn.

Fotograf: Colin Way

Zdroj: Dům a dům říjen 2016

Návrhář: James McIntyre

Toto je tip, který může být trochu obtížný, a ani všichni návrháři mají talent. Jen si pamatujte, že smícháním vzorů v různých tvarech, velikostech a barvách (pokud se držíte definované palety), takže se místo cítí méně dokonalé a vyvíjenější. Zkuste to pomalu a přidejte jeden polštář, koberec, rouška nebo čalouněný kus najednou.

Fotograf: Alex Lukey

Zdroj: Dům a domov leden 2016

Návrhář: Samantha Farjo

V H&H neustále mluvíme o „The Mix“. Smícháním éry můžete vytvořit nadčasový prostor, který nespadá do trendové pasti. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání stylů spojených s různými časovými obdobími. Jako první krok přidejte několik starých objektů (najdeme vintage máslová miska v jakékoli kuchyni a opít si vintage knihy na polici s moderními ty, které vždy vypadají skvěle). Ještě lepší najděte něco, co chcete sbírat. Sbírka vyvolává dojem, že vás zajímá historie – nebo alespoň v historii jedné věci.

Fotograf: John Gruen

Zdroj: Dům a domov červen 2016

Návrhář: Frank Muytjens

Navrhujeme editory milují rostliny nebo květinky en masse. Vzhledem k jeho schopnosti naplnit místnost, Greenery přináší velký třesk pro vaši babku (zejména pokud je řezána silnice). Zde designér James Davie používá sbírku nádobí smíchané s malými vápennými hortenziemi vyříznutými ze zahrady.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: Dům a dům říjen 2014

Návrhář: James Davie

Mohlo by to být umění (včetně orámovaných dětských kresby nebo něco z prodeje na dvoře), které není důležité, nebo zábavná kniha o konferenčním stolku, která lidi přiměje mluvit. Jen neberte zdobení příliš vážně – bavte se!

Fotograf: Alex Llukey

Zdroj: Dům a domov duben 2015

Návrhář: Virginia Johnson

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *