• Uncategorized
  • 0

Vista Media Center Review

Zde je dobrá recenze blogu Vista Media Center. Pokud uvažujete o upgradu z XP MCE, stojí za to si přečíst.

„Media Center je připraveno na velký čas a vřele doporučuji, aby se stal centrálním domácím zábavním centrem vašeho domova. S prodlužovateli v kterékoli z vašich hlavních oblastí domácí zábavy máte nyní přístup ke všemu. Celá vaše hudba, celá vaše televize, obrázky, dokonce i knihovna videa je nyní k dispozici po celém centralizovaném místě.

Vícenásobné sattelitové DVR je vždy podstatné potíže (podívejme se, na který jsem nahrál, že se znovu objeví?), Je to nízký DEF, žádná hudební knihovna atd. Kromě toho, s úplně volným nad Air HD, není to žádný mozek utratit 50 $ a trochu času na vaší střeše. Mnoho lidí si neuvědomuje, že mnoho HD můžete získat na Sattelite a Cable, můžete získat zdarma, přes vzduch a zaznamenat přímo do mediálního centra. (Asi 95% televize, moje rodinná hodinky pocházejí z hlavních sítí, které nabízejí zcela bezplatné volně vzduchové HD. Méně peněz, než si myslíte, můžete hodit domácí automatizaci a ovládat je prostřednictvím zkušeností s mediálním centrem. Všechno od vypnutí všech světel v domě, otevřete garážová vrata, vidění bezpečnostních a bezpečnostních kamer, téměř cokoli, co byste kdy mohli chtít.

Klíčové změny mezi Vista MC & XP MCE Rollup2;

Zcela přepracované uživatelské rozhraní

Nativní podpora HD

Může řešit více tunerů ATSC (HD) bez potřeby analogových tunerů

Vestavěný v dekodéru MPEG 2. (Už nepotřebujete třetí stranu.)

Staré prodlužovače již nebudou pracovat s Vista MC. V současné době je Xbox 360 jediným prodloužením, který bude spolupracovat s Vista MC, o kterém vím.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *