• Uncategorized
  • 0

Užitečný gadget týdne: Dimmable Megaman 6 watt GU10 LED žárovky

Můžete strávit dny trawlingové on-line fóra čtením názorů na LED žárovky. Je tu tak obrovská řada kvality, ceny a barev, na které se můžete podívat, a to je předtím, než se dostanete do stmívacího výkonu.

Před nějakou dobou jsem požádal instalačního kamaráda, aby nám doporučil žárovku, která nahradí halogen GU10 v naší kuchyni.

Ze své zkušenosti s velkým množstvím značek a modelů je zaměstnával v mnoha různých instalacích s různými dimmery, doporučil Megaman LR1206DDGV2-WFL.

Megaman tvrdí, že těchto 6 wattových LED produkuje 410 lumenů a jsou ekvivalentní 35 wattů ve starých penězích. Nahradili jsme s nimi tucet 50 W halogenů v naší kuchyni a snížili jsme naši spotřebu energie z 600 wattů na pouhých 72.

165 recenzí

Megaman Dimmable LED žárovka, GU10, 6 watt, 2800k barevná teplota, teplá bílá

Megamanova energie úspora žárovky
6 watt (ekvivalent 25 watt) GU10
Základna: GU10

koupit na Amazonu

To, že 88% ve snížení výkonu způsobilo velmi malý rozdíl v úrovni světla v místnosti a úhel paprsku (citovaný jako 35 stupňů) se zdá být ideální.

Tělo je velmi mírně delší (57 mm) než halogenové žárovky, které nahradili, a trochu hrdí na naše oční bulvy v kuchyňském stropu. Ale jakmile jsou nainstalovány, nevšimnete si a nebyl to problém.

Barva „teplé bílé 2800K“ je mnohem atraktivnější, než některé z žárovek, které jsme v minulosti vyzkoušeli, které měly mnohem chladnější komerční pocit. Život žárovky je citován jako 25 000 hodin.

Ceny kolísají, ale tyto žárovky jsou v době psaní kolem 10 liber. Můžete si samozřejmě koupit levněji, ale v žádném případě nejsou to nejvyšší cena, například tito Master LED Philips mají dobrou pověst, ale v současné době jsou o 40% více.

Po přibližně 20 měsících denního stmívání jsem si jistý, že doporučuji tyto megaman GU10 6 watt LED PAR16 Dimming 2800 K LIGHTU [Energy Class A+] LR1206DGV2-WFL

Dejte nám vědět v komentářích níže, s nimiž stmívání LED žárovky jste měli nejúspěšnější.

Megamanuk.com: K dispozici od Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *