• Uncategorized
  • 0

Apple odhalí MacBook Air – nejtenčí notebook na světě

Zde je oficiální tisková zpráva Apple na MacBook Air – „MacWorld San Francisco – 15. ledna 2008 – Apple® dnes odhalil MacBook® Air, nejtenčí notebook na světě.

MacBook Air měří bezkonkurenční 0,16 palce ve svém nejtenčím bodě, zatímco jeho maximální výška 0,76 palce je menší než nejtenčí bod na soupeřících noteboocích. MacBook Air má ohromující 13,3palcový displej s rozšiřováním LED s LED, plnou velikost a podsvícenou klávesnici, vestavěnou videokameru pro videokonference iSight® pro videokonference a také prostornou trackpad s vícedodovacími gestmi, takže jednotlivci, takže jednotlivci Může sevřít, otáčet se a také přejetím. MacBook Air je poháněn 1,6 GHz nebo 1,8 GHz Intel Core 2 Duo procesor s 4MB L2 mezipaměť a také zahrnuje jako běžné funkce 2 GB paměti, 80 GB 1,8 palcový obtížný pohon, stejně jako nejnovější 802.11n Wi-Fi Inovace i Bluetooth 2.1…

“Vyvinuli jsme nejtenčí notebook na světě-aniž jsme obětovali klávesnici v plné velikosti nebo 13palcový displej v plné velikosti,” uvedl Steve Jobs, generální ředitel společnosti Apple. „Když poprvé uvidíte MacBook Air, je těžké uvěřit, že se jedná o vysoce výkonný notebook s klávesnicí a zobrazením plné velikosti. ale je to. “

MacBook Air má pulzující 13,3palcový lesklou lesklou obrazovku LED, která je energeticky efektivní, a také jeho prostorná trackpad nabízí vícedodovací gesto podporu pro špetku, otáčet se i přejetím, takže je intuitivnější než kdykoli předtím, aby také hledala. Jak otočit obrázky nebo přiblížit na webové stránky v Safari ™. MacBook Air má styl klávesnice v plné velikosti v hladkém a odolném hliníkovém krytu. Díky podsvícené klávesnici je vhodná pro matně osvětlená prostředí, jako jsou letadla, studia nebo seminární haly, jakož i vestavěný senzor okolního světla okamžitě upravuje kromě jasu obrazovky pro ideální viditelnost jasně tajemství.

MacBook Air poskytuje až pět hodin výdrže baterie pro bezdrátovou účinnost a zahrnuje síť Wi-Fi Flight Terminal Extreme® 802.11N Wi-Fi, které poskytuje až pětkrát vyšší než dvojnásobek rozmanitosti 802.11g*. Application Assistant Assistant Assistant Assistant Application nyní umožňuje jednotlivcům rychle přenášet soubory, aplikace a preference z vašeho starého Mac® na MacBook Air přímo přes bezdrátovou síť.

Jednotlivci MacBook Air si mohou koupit Buddy MacBook Air SuperDrive, kompaktní venkovní jednotku určenou pro MacBook Air, za pouhých 65 liber (INC DPH). MacBook Air SuperDrive® je poháněn USB Port MacBook Air a zbavuje se požadavku na přinesení samostatného napájecího adaptéru. Mnoho jednotlivců MacBook Air neobjeví požadavek na optickou jednotku, když mohou bezdrátově zálohovací data s časovou kapslí a také získat přístup k optickým pohonům na vzdálených počítačích nebo Mac, aby bezdrátově nastavili aplikaci softwarových aplikací na MacBook Air.

MacBook Air je poháněn procesory Duo Intel Core 2 běžící na 1,6 GHz nebo 1,8 GHz a zahrnuje jako běžné 2 GB paměti, jakož i 80 GB 1,8 palcový obtížný pohon. Volitelná 64 GB pevná jednotka neobsahuje žádné pohyblivé části pro přidanou odolnost. Každý vzduch MacBook obsahuje port micro-DVI, takže jednotlivci mohou odkazovat na nádherné 20palcové nebo 23palcové filmy Apple pro prodloužení plochy nebo odkazu na projektory a další obrazovky prostřednictvím DVI, VGA, Composite i S-Video adaptéry. MacBook Air zahrnuje USB 2.0 pro připojení periferií nebo nabíjení ipod® nebo iPhone ™, konektoru pro sluchátka a uznávaný adaptér Magsafe® Apple Apple navrženého zejména pro mobilní uživatele.

Každý MacBook Air zahrnuje ILIFE® ’08, nejvýznamnější aktualizaci, která kdy byla Apple oceněna sada digitálních způsobů života, představující hlavní novou verzi IPhoto® a také zcela znovuobjevenou IMovie®, oba hladce integrované s novým .Mac Web Gallery for na internetu a sdílení videa. Nový MacBook Air také zahrnuje Leopard ™, šesté hlavní vydání nejpokročilejšího operačního systému na světě. Leopard představuje Time Machine ™, metodu bez námahy, jak okamžitě zálohovat cokoli na Macu; přepracovaný vyhledávač, který umožňuje jednotlivcům rychle hledat a sdílet data mezi několika Mac; Rychlý vzhled, nová metoda okamžitě vidět data bez otevření aplikace; Prostory, intuitivní nová funkce používaná k výrobě skupin aplikací a okamžitému přepínání mezi nimi; zbrusu nová plocha s hromádkami, nová metoda, jak rychle získat přístup k datům z doku; stejně jako hlavní vylepšení pošty, jakož i IChat®. Členové .Mac mohou využít novou zpět k mé funkci MAC k vyhledávání a získat přístup k datům na jejich domácím počítači z MacBook Air přes web, zatímco jsou na silnici.

Nový MacBook Air ztělesňuje pokračující vývoj environmentálního prostředí společnosti Apple s jeho hliníkovým krytem, ​​což je materiál extrémně preferovaný recyklovači; Apple je první první LCD bez rtutiCreen se sklem bez arsenu; stejně jako bromovaný materiál bez hoření bez hoření pro většinu desek obvodů kromě interiérových kabelů bez PVC. Kromě toho MacBook Air spotřebovává nejmenší množství energie jakéhokoli typu Mac, stejně jako jeho maloobchodní krabice, vyrobená především ze 100 procent recyklovaného materiálu po konzumaci, je o 56 procent menší po objemu než dříve nejmenší balení MacBook.

Ceny a dostupnost
Nový MacBook Air bude zasílán za dva týdny s Apple Store® (www.apple.com/ukstore), maloobchodní prodejny společnosti Apple a také autorizovanými prodejci společnosti Apple za navrhované maloobchodní náklady 1 199 GBP (INC DPH), stejně jako zahrnuje:

• 13,3palcová lesklá obrazovka s rozlišením 1280 × 800;
• 1,6 GHz Intel Core 2 duo procesor s mezipaměť 4 MB L2;
• 800 MHz na přední straně sběrnice;
• 2 GB 667 MHz DDR2 SDRAM;
• 80 GB obtížný disk disk s neočekávaným senzorem pohybu;
• Intel Graphics Media Accelerator X3100;
• Port Micro-DVI (zahrnuje micro-DVI na VGA a micro-DVI na adaptéry DVI);
• Vestavěná videokamera ISIGHT;
• Vestavěný letový terminál Extreme 802.11N bezdrátové sítě i Bluetooth 2.1+EDR;
• Jeden port USB 2.0;
• Jeden port sluchátka;
• Multi-Touch Trackpad s podporou pokročilých gest s více dotykovými dotykovými, včetně klepnutí, posouvání, špetku, otáčení a přejetí; a
• Power adaptér 45 Watt Magsafe.

Volby build-to-řádu a příslušenství zahrnují schopnost upgradovat na procesor Duo Intel Core 2 Core 2 1,8 GHz; 64GB Solid Specifikujte jednotku, MacBook Air SuperDrive, Apple USB Ethernet adaptér, Apple USB modem, Apple MagSafe Airline Adapter, Apple Remote a také AppleCare Security Plan. Mezi další volby build-to-řádu také zahrnují předinstalované kopie Iwork ‘08, Logic® Revestor 8, Final Cut® Revear 4 a Aperture ™ 1.5.

MacBook air

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *