15 elegantních kalendářů, které znějí v novém roce

Získání nového kalendáře je pro mnoho lidí každoročně zvykem. Digitální kalendáře jsou určitě k dispozici v užitečném telefonu a počítači, ale nic nepřekonává hezký papírový kalendář pro váš stůl nebo zeď. Zde jsme sestavili naše oblíbené kalendáře pro rok 2017, takže v tomto případě můžete začít nový rok na pravé noze – nebo na stránce.

Těšíme se, až uvidíme, co každý rok přichází pro design textilu v Torontu Avril Loreti. Vždy příjemné a vytištěné na čajovém ručníku je skvělý dárek.

Zdroj: Avril Loreti

Produkty: Čajové ručníky v kalendáři 2017, každá 25 $

Constance and Clay Styles a vytiskne všechny své papírové výrobky v U.K. Tyto ilustrace velikosti pohlednic jsou ovlivněny přírodními prostředky a lze je vyříznout a orámovat, jakmile měsíčně skončí.

Zdroj: Etsy

Produkty: Kalendář 2017, 18 $

Constance a Clay také vyrábějí kalendář smíšeného nápoje ginu plný pulzujících ilustrací inspirovaných uměním.

Zdroj: Etsy

Produkty: Kalendář 2017, 21 $

Artefakt povstání umožňuje přizpůsobit svůj kalendář zobrazením 12 vašich oblíbených obrázků na schránce vyrobené z regenerované borovice. Vyberte si ze tří písma (klasických, moderních a jednoduchých), abyste kalendář přizpůsobili svému vlastnímu vkusu.

Zdroj: povstání artefaktu

Produkty: Kalendář na vlastní dřevo, 30 $

Fólie vyražená a stisknutá na tlustý, elegantní papír, tento nástěnný kalendář pomocí povstání artefaktů také upoutal. „Nový rok-New Adventures“ používá pro nadcházející rok pozitivní mantru (tištěné teeny malé na levé straně).

Zdroj: povstání artefaktu

Produkty: Kalendář na stěny vysílaného fólií, $ 30US

Pro ty, kteří se naklánějí k velmi malému estetice, si tento kalendář z kalifornského Dozi Studio užije černobílé.

Zdroj: Etsy

Produkty: Nástěnný kalendář 2017 – Basic, 44 $

A pro ty, kteří mají rádi trochu barvu se svými minimalistickými vzory, Dozi vyrábí také kalendáře s jasnou moderní grafikou.

Zdroj: Etsy

Produkty: Nástěnný kalendář 2017, 35 $

Přidejte do zdi nějaké živé tvary a punč barvy s malým kalendářem Poketo v roce 2017.

Zdroj: Poketo

Products: Art daily tiny 2017 Calendar, $12US

Ať už se vám líbí klasické párování černobílých nebo elegantní dávky červenající se růžové, kalendáře cukru (vytištěné rukou pomocí starožitného stroje) se oblékne váš stůl v žádném okamžiku.

Zdroj: Kapitoly

Produkty: Cukrový papír Kate Champagne Desk Calendar a klasický kalendář černého a zlatého stolu

Instead of turning the page each month, this calendar (made in Germany) numbers months from 1-12, providing you a whole year at a glance.

Source: Snug.Studio

Products: toy blocks calendar in Pink/Light Pink, $19EURBotanický kalendář Erin Vaughana, naplněný ilustracemi nativních severoamerických rostlin, jako je Lady Fern a bezhluková pichlavá hruška jako umělecká díla pro vaši zeď.

Zdroj: Etsy

Produkty: Kalendář Severoamerických závodů 2017, 23 $

Tento kalendář je ideální pro rušné domácnosti a je spíše jako měsíční plánovač. Uvnitř najdete sbírku nálepky na zlaté špičky se štítky jako „narozeniny“ a „zdarma“.

Zdroj: Antropologie

Produkty: Plánovač domácnosti 2017, 28 $

Část kalendářní části deníku, desktopový věčný kalendář vás povzbuzuje k tomu, abyste si každý den zapisovali pár slov, abyste si pamatovali svůj rok. Kalendář je k dispozici ve speciální dřevěné krabici s kartami pro každý měsíc, takže si můžete snadno vyhledat, co jste udělali v daný den.

Zdroj: 1CANOE2 Paperrie

Produkty: Perpetual Calendar na stolním počítači, 58 $

Přiveďte dávku tropického slunečního svitu na svůj stůl s tímto kalendářem od Brisbane, australského designového studia Fox & Farrow.

Zdroj: Kapitoly

Produkty: 2017 Fox & Farrow Aloha Desk Calendar, 28 $

Od Andromedy po Ursu Major, nový souhvězdí pušky Paper Co., se může pochlubit 12 nádhernými ilustracemi růžové zlaté fólie.

Zdroj: puška papír Co.

Produkty: Nástěnný kalendář Constellations 2017, 28 USD

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *