Je švih rozhodující, nejmenší klávesnice na světě?

Klíčovou klávesnicí je miniaturní klávesnice, která je základní v designu, sestává pouze ze 6 tajemství a všechna jsou schopna. Chcete -li pracovat na klávesnici, kterou Basic, stačí stisknout kdekoli na klíčové a přepněte zásadní, který pak prověřuje příslušný znak na textové podložce. Má 2 základní obrazovky, včetně číselného podložky, které můžete snadno přepnout.

Existují také interpunkční znaky, které vám umožňují vytvořit vhodně formátované odstavce ve vašem poznámkovém bloku. Skvělým bodem s touto aplikací je, že můžete skutečně stisknout kdekoli na klíčové a poté přejít v libovolném směru k dopisu, což naznačuje, že je velmi flexibilní a uživatelsky přívětivá. Klíčové práce na iPhone, iPad a iPod Touch iOS 4.0 a vyšší, které jsou k dispozici od poskytovatelů služeb chytrých telefonů, jako je www.o2.co.uk, a v současné době se nazývá nejmenší klávesnice na světě.

První verze Flick Crucial byla vyrobena bez jakékoli úpravy automobilů nebo prediktivního textu. Myšlenka za tím je taková, že The Flick Crucial má vyšší poměr přesnosti na základě toho, co píšete, a v důsledku toho nepotřebuje predikativní možnost, která je v současné době standardní se spoustou možností textové podložky. Mnohem více se spoléhá na kvalitu softwaru, aby přesně odpovídal tomu, co uživatel vstupuje, spíše než se snaží předpovědět, co znamenají. Jedná se o skvělou funkci, která dokáže odstranit spoustu ztracených vět, které jsou často vytvářeny mnoha prediktivními textovými software, ale nemýšlejí uživatelé.

Obrazovka trvá trochu učení, ale jakmile si zvyknete, je to velmi rychlý a přesný způsob psaní textu. V současné době je k dispozici v obchodě iPhone App Store. Jedná se v podstatě o aplikaci TextPad a jakmile dokončíte, můžete zkopírovat a vložit text, uložit jej nebo e -mailem informace. Mnohem více trávení času s aplikací, tím mnohem jednodušší bude a rychle získáte. Dostane se do bodu, kdy se nebudete muset dívat na klávesnici nebo přemýšlet o tom, co píšete, prostě přijde přirozeně, takže se úspěšně dotknete psaní. Nyní k ceně se nejedná o bezplatnou aplikaci, ale jedná se o malé náklady na to, co ve skutečnosti dělá, v současné době k dispozici v obchodě s aplikacemi za 1,19 GBP (2 $) a je to jedna aplikace, kterou musíte zvážit udržování ve vašem okolí a textových aplikacích Takže můžete rychle přepínat mezi nimi.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *