• Uncategorized
  • 0

Niveus představí producenty mediálních mediálních center pro více pokojů zóny

mediálních center založených na PC-Niveus, právě představili své nové řešení pro více pokojů „zóny“. Zařízení s napájením dua Core 2 umožňuje odkaz na několik zón přehrávat mé média v jakémkoli typu prostoru domu. Je malý typový prvek a také nízké hladiny hluku bude kouzlo a také s jeho vyvinutím v Blu-ray přehrávači, který má pochod v soutěži. Počínaje 1 500 $ to stále není přesně levné, ale určitě zajímavé. Video i úplné vydání po skoku.

Niveus Media s potěšením představí veškerý nový přehrávač médií „zóny“. Zóna, která představuje filmovou knihovnu Niveus, stejně jako další proprietární funkce Niveus, dodává zóny Upscaled DVD a nativní filmy 1080p Blu-ray do jakéhokoli druhu domu. Funkce svazkované hudby a obrázků transformují vaši vysoce významnou televizi na obrázek s vysokým rozlišením a publikum prezentace nastavené na soundtrack vašich preferovaných melodií. Zóna je také kompatibilní s digitální kabelovou televizí, což klientům umožňuje přidat třetí televizní tuner pro další digitální videorekordér.

Multi-Room se rovná multizonu. S několika zónami je jednoduché vyrábět toto nejvyšší celozrnné řešení. Zóny mohou navzájem sdílet materiál, kromě hledání centrálně nalezených řešení pro ukládání médií. Jen řekněte, pokud je to v domácí síti nebo zóně, můžete hledat a potěšit svůj materiál na jakýkoli typ zóny Niveus.

Když se týká přehrávání médií, záleží na výkonu a stylu. Zóna Niveus využívá nejnovější zpracování dua Intel Core 2 a nabízí také výkonné propojení, jako je HDMI 1.3, a také ESATA pro další úložiště. Z hlediska stylu má zóna Niveus vyčištěná hliníková podvozek, který je zvýrazněn předními sloty, štěrbinovou jednotkou Blu-ray/DVD. Kromě toho prvek kompaktního typu zóny (6 ”x6” x2 ”) umožňuje umístění prakticky kdekoli a kolem domu. Zóna byla vyvinuta tak, aby poskytovala sílu, aniž by ohrozila váš účet za energii. Při plném zatížení spotřebuje zóna méně než 50 wattů energie.

Na rozdíl od některých proprietárních řešení pro více pokojů je zóna kompatibilní s širokou škálou digitálních produktů, jako jsou: digitální kabelové televizní tunery, bezdrátové klávesnice, síťové úložiště, dálkové ovladače a další. Niveus věří v otevřenou architekturu, stejně jako z tohoto důvodu mohou klienti využívat zónu s oběma servery Niveus Media, kromě existujících počítačů v domácnosti

Je to všechno o komunitě. Niveus se zaměřuje na stavbu sousedství kolem zóny. Ať už se na nedávno představených fórech Niveus mohou vzájemně vzájemně komunikovat, zda jednotlivci zóny zóny Niveus nebo nadšenci, jednotlivci zóny. Jde o rychlé získání odpovědí, stejně jako sousedství. Jednotlivci Niveus zóny budou mít také přístup k vývoji včasné softwarové aplikace
Proprietární funkce Niveus, kromě přístupu k plné sadě funkcí objevených v softwarových aplikačních laboratořích Niveus. Vzhledem k tomu, že Niveus připravuje nové verze svého softwaru, bude sousedství zóny moci nabídnout důležité komentáře a také komunikovat přímo s týmem postupu v Niveus.

K dispozici pro nákup po celém světě dnes z Niveus.com a také si vybrat autorizované prodejce Niveus, zóna je dosud mnoho mediálních služeb pro Niveus. Od 1499 $ za zónu mají klienti i obchodní zastoupení nyní základní stavební blok při výrobě výkonné sítě pro média, kde jsou filmy, hudba, obrázky k dispozici v jakémkoli typu prostoru domu. Zóna představuje mnoho nedávných přírůstek Niveus Media k oceněné řadě mediálních řešení. Niveus Media s více než 6 lety zkušeností a rozvojem inovací je v popředí řešení pro sítě v domácnosti. “

Niveus.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *