Nový přehrávač médií Plex opouští XBMC za

Plex odhalil nový front -konec pro jejich mediální server – „Plex Media Player“.

Stávající „domácí divadlo Plex“ bude stále k dispozici, ale již nebude vyvinuto. PMP je založeno na open source MPV médií přehrávače, s Plex najímá jejich hlavní dev…

Jaký je nejlepší motor pro přehrávání médií na světě? Po pečlivém zvážení jsme si vybrali MPV k napájení přehrávače médií PLEX. Masivně populární projekt s otevřeným zdrojovým kódem s úžasnou podporou komunity, MPV bez námahy zpracovává všechna média, která hodíte, a vypadá to skvěle. Je to štíhlé, neuvěřitelně rychlé a velmi aktivně vyvinuté. Víme, že ty a nuly jsou však jen součástí příběhu, a tak jsme se natáhli k @WM4, primárnímu přispěvateli k projektu (a neuvěřitelně talentovanému jednotlivci), a okamžitě jsme ho najali na plný úvazek. Hrál zásadní roli při pokračování v tom, že MPV Awesomer (je to slovo) a zajišťuje, že v Plex Media Player funguje ještě lépe.

S touto změnou Plex upustí poslední kód XMBC (nyní Kodi), který používal, a Elan poděkuje týmu pěkné poděkování ..

Je to už téměř osm let, co jsme se vydali na tuto divokou jízdu, když jsme původně přenesli Kodi née XBMC na OS X, a za to budeme vždy vděční. Během lepší části desetiletí jsme se vyvinuli tento původní kód, který by odpovídal potřebám uživatelů našeho domácího kina a současně budování naší vize mediální platformy pro budoucnost (centralizovaný server! Cloudová komponenta! Mobilní aplikace!). A teď je konečně čas udělat další obří krok. S přehrávačem médií Plex necháme veškerý původní kód pozadu a vyřadíme novou základní platformu pro obývací pokoj. Chtěli jsme jen chvilku poděkovat všem těm za Kodi. Všichni jsme nakrájeli zuby na hacknuté xboxes běžící XBMC a bez tebe bychom tu nebyli!

PMP přináší nový vzhled a dojem Plex všech svých nedávných aplikací TV a zařízení do vašeho Mac a PC pomocí webového motoru Chromium 45 pro nejlepší zážitek z prohlížení médií ve třídě.

Plex Media Player spustil jako první náhled pro předplatitele PLEX Pass. Po skončení období náhledu bude k dispozici všem.

Plex.tv: Aktualizace PLEX pro milovníky hudby

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *