• Uncategorized
  • 0

Open-Concept vs. uzavřené prostory

Bylo stylové roztržení stěn v malých viktoriánských domech, což umožnilo proudění světla a domácnosti sdílet velký otevřený prostor. Líbí se mi myšlenka, i když se často ptám, zda by nedostatek soukromí (a náklady na vytápění) skončil z dlouhodobého hlediska obtěžující.

Abychom vám pomohli představit si toto dilema, právě zde je několik motivačních obrázků otevřených, vznešených prostorů, které jsou splněny menšími uzavřenými místnostmi:

Open-Concept Living vytváří jasné, prostorné pokoje, nicméně hluk i vaření pachů se rychle obcházejí. Jako alternativu zkontrolujte tyto útulné uzavřené prostory:

Uzavřené prostory jsou mnohem soukromější, ale nejsou vždy nejlepší pro zábavu. Líbí se mi však, že každý soukromý prostor může mít svůj vlastní styl dekorace – což je těžké vytáhnout v oblasti bez stěn nebo dveří.

Když jsem viděl, jak jsem nebýval ve skutečném prostoru s otevřeným konceptem, je pro mě těžké posoudit, takže to nechávám stejně jako vy-co dáváte přednost, otevřené nebo uzavřené místnosti?

Foto kredity: 1. Home & Home, Photography by Virginia MacDonald2. Home & Home, Photography od Robert Lemermeyer3. Home & Home, Photography by Virginia MacDonald4. Home & Home, Photography od Michaela Graydona5. Domů a domov, fotografie Donny Griffith6. Domů a domov, fotografie Chris Tubbs

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *