• Uncategorized
  • 0

Belkin pro rozšíření ekosystému Wemo pomocí nových senzorů Wise House

Belkin oznámil plány na rozšíření své odrůdy Wemo Wise House s 5 novými senzory. Nové senzory House WEMO umožňují uživatelům prověřit celý svůj dům odkudkoli s využitím mobilního gadgetu a WIMO Link, můstku Wi-Fi-ZIGBEE, který spojuje senzory s bezdrátovou sítí domova. Následují plné PR i obrázky …

WEMO Dveře i senzor okna (F7C038)
Magnetický kontakt se spojuje se senzorem, který detekuje otevřený nebo uzavřený stav na jakémkoli typu okna nebo dveří v domácnosti, dveře Wemo i senzor okna umožňují uživatelům kontrolovat neočekávaný vstup do domu, zatímco jsou pryč nebo dokonce v jiném pokoj, místnost. Okno Wemo a senzor dveří pracují s jakýmkoli typem typu dveří nebo okna v domě, včetně běžných vnitřních/vnějších dveří, posuvných dveří, dveří chladniček, dokonce i trezorů a klenotnictví. Rychle zkontrolujte, zda není okna nebo dveře ponechána omylem nebo získejte oznámení, pokud někdo získal neočekávaný vstup do domu. Senzory pracují s jinými zařízeními WEMO a mohou být naprogramovány tak, aby automatizovaly řadu úkolů, včetně vytápění nebo chlazení. Například se spárujte s přepínačem WEMO Insight a také se systémem okna A/C pro automatizaci klimatizace, která se zapne pouze tehdy, když je okno zavřeno, což pomáhá ušetřit peníze i energii.

Senzor Wemo Keychain (F7C039)
Senzor WEMO Keychain je malý FOB navržený tak, aby byl umístěn na klíčenka, límec nebo v sáčku, který uživatelům umožňuje sledovat pobyt členů domácnosti na základě spojení senzoru s odkazem WeMO. S aplikací WEMO mohou uživatelé vidět, kdy se členové domácnosti objeví nebo odejdou z domova, nastavte přizpůsobená upozornění pro různé členy domácnosti a dokonce nakonfigurují malé tlačítko na senzoru Keychain, aby ovládaly jakýkoli typ jiného gadgetu Wemo, když je stisknut. Senzor Wemo Keychain je vynikající pro pracující rodiče, takže chápou, kdy jejich děti ukázaly dům z instituce nebo pro majitele domácích zvířat, aby pochopili, zda jejich zvířata zabloudila také daleko od domova.

Alarmový senzor WEMO (F7C040)
Senzor alarmu WEMO vylepšuje přítomné poplachové systémy s monitorovacími schopnostmi a je vhodnou možností pro dodatečné vybavení offline poplachových systémů pro využití s ​​moudrými zařízeními. Malý senzor sedí vedle stávajících alarmů domu a také upozorňuje uživatele, pokud jsou aktivovány pomocí mobilního upozornění. Senzor, který byl navržen tak, aby rozlišoval mezi hlukem alarmu a dalšími okolními zvuky ve vašem domě, používá proprietární algoritmus k přesnému určení vašich alarmů, což snižuje možnost falešného oznámení. S aplikací WEMO mohou uživatelé nastavit výpis nouzového kontaktu s možnostmi, což usnadňuje okamžitě reagovat na požáry, plyn i úniky oxidu uhelnatého, i když je pryč.

Senzor pohybu WEMO Space (F7C041)
Senzor WEMO Space Movement je infračervený senzor, který detekuje teplé podpisy pro přesnou detekci pohybu vesmíru, dokonce i ve velkých místnostech i chodbách. Imunní vůči zvířatům, snímač pohybu WEMO snižuje možnost falešných poplachů a nabízí širokou odrůdu 30 stop a zorné pole 90 stupňů. Senzor, navržený pro vnitřní aplikace, lze použít k ochraně osobního pokoje, zajistit bezpečnost domu, zatímco je pryč nebo automatizovat další elektronická zařízení pohybem. S aplikací WEMO mohou uživatelé zkontrolovat poslední detekovaný pohyb v místnosti, nastavit upozornění na mobilní pohyb i oznámení a také nakonfigurovat použití s ​​jinými zařízeními v ekosystému WEMO. Například využívejte v kombinaci s přepínačem WEMO, abyste se automaticky obrátili na světla na chodbě, takže děti mohou mít mnohem snazší dostat se do sprchové místnosti v noci.

WEMO Water With Echo Innovation (F7C042)
Wemo Water, která představuje další generaci senzorů WEMO, používá inovace Echo Advanced tvůrce objevující algoritmy k poskytnutí bezprecedentního vhledu do využití domácí vody. Z jediného senzoru připojeného v jednom bodě na instalatérském systému domácího voda, monitory WEMO, analýzy a předávání informací o využití vody v celém domě. Wemo Water funguje snímání a analýzou vibrací modifikace tlaku způsobené vodovodními událostmi, jako je zapnutí faucetu nebo spláchnutí toalety, a také nepotřebuje spojení WEMO. Voda Wemo může přesně určit dobu trvání využití vody a náklady na položku nebo dokonce upozornit uživatele na potenciálně devastující poškození a úniky. Kromě výhody úspor nákladů a výhody výdajů otevírá Wemo Water dveře pro využití stávající infrastruktury domu k vytvoření prediktivní, předvídavé automatizace, která žije až do plného slibu připojeného domu. V současné době podstupuje terénní zkoušky, výška plíží spotřebitelských aplikací společnosti Wemo Water bude na obrazovce na celosvětovém CES 2015.

Belkin State Nové senzory Wemo budou nabízeny ve druhé polovině roku 2015 a také PRNICKÉ budou oznámeny blíž ke spuštění. Doufejme, že nebude existovat obvyklé zpoždění, když je dostanete do Velké Británie.

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
Philips Hue Go 2.0 White & Color Ambiance Wise Portable Light s Bluetooth, pracuje s Alexou a …
1 940 recenzí
59,99 £
dostat se na Amazon

2
Philips Hue hraje bílou a barevnou atmosféru Wise Light Bar Dvojitý balíček základní jednotka, zábava …
1 559 recenzí
93,00 GBP
dostat se na Amazon

3
Philips Hue Bridge. Automatizace Wise House pracuje s Alexou, asistentem Google a Apple HomeKit
1 085 recenzí
44,99 GBP
dostat se na Amazon

Belkin.com: Více příspěvků Belkin Wemo

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *