• Uncategorized
  • 0

Loxone Touch Air je doplněk dotykový přepínač kdekoli pro váš inteligentní domov

Jedním z nedostatků systému domácí automatizace Loxone bylo jeho spoléhání se na přepínače ze třetích stran. Ale dnes to opravili s odhalením nového dotykového vzduchu Loxone.

Přepínač má 5 samostatně adresovatelných dotykových oblastí a může ovládat téměř jakýkoli aspekt vašeho inteligentního domova.

Nebudou se dívat na místo se zbytkem vašich faceplátů (55 x 55 mm) a mají volitelnou funkci zvukové zpětné vazby pro zvuk „kliknutí“, když stisknete dotykové zóny.

Jejich vestavěný snímač teploty a vlhkosti umožňuje automaticky také reagovat na změny teploty a hladin vlhkosti.

Přepínače jsou napájeny lithiovou buňkou CR2450 s citovanou výdrží baterie po delší než dva roky. a působí na 868 MHz (SRD Band Europe) /915MHz (ISM Band Region 2).

Při držení jakéhokoli povrchu jsou praktičtí pro retro-fit téměř kdekoli kolem vašeho inteligentního domova as jejich multifunkční povahou, pravděpodobně budete moci celkově dělat s méně přepínači.

Loxone Touch Air je nyní k dispozici za 87 liber.

Loxone.com: Loxone UK případová studie

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *