• Uncategorized
  • 0

Nová Danfoss LC13 Z-Wave Thermostatic Radiator Valve

Danfoss představila novou verzi svého termostatu radiátoru Z-Wave. Trv 60 LC13 GBP upgradoval firmware pro zlepšenou rozmanitost sítě a také řešil problém s řadiči automatizace Vera House…

DanFoss vydal pro rok 2014 nový termostat radiátor Z-Wave (TRV). Danfoss LC-13 (014G0013) má všechny funkce předchozí verze však aktualizoval firmware založený na novém Z-Wave V4.5 SDK.

Nový firmware znamená, že Danfoss TRV má mnohem lepší stabilitu sítě Z-Wave a také vylepšený bezdrátový rozsah. Tato vylepšení firmwaru vyřeší nedávné problémy s řadiči, jako je Vera, kde TRV šel do režimu „paniky“ a zastavil interagu s síť Z-Wave. Službou tohoto problému bylo downgrade Vera do předchozí verze firmwaru Z-Wave. Nová verze Danfoss TRV tento problém řeší a umožňuje vám pokračovat v využívání nejnovější verze firmwaru Vera.

Danfoss TRV vám umožňuje řídit teplotu jakéhokoli typu radiátoru, zahrnuje adaptéry, aby bylo zajištěno, že může být namontován pro prakticky všechny základní radiátory. Poté můžete bezdrátově spravovat žádanou hodnotu (teplota, při které je radiátor zapnuto/vypnuto) prostřednictvím Z-Wave nebo příručky pomocí tlačítek a LCD na TRV.

184 recenzí

Living Link 014G0013 Z-Wave Radiator ventil termostat (LC-13)
Vnitřní chladič teplá ovládání
LCD obrazovka pro zobrazení podmínky
Bezdrátový

Nákup na Amazonu

www.danfoss.com: Nabízeno z Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *