• Uncategorized
  • 0

Trendy stolních trendů

To může být venku stále teplé, ale pád se blíží. Listy se změní na bohaté odstíny oranžové a žluté, svetry vycházejí z úložiště a pro mnoho lidí budou víkendy naplněny večeří a slavnostní shromáždění. Jaký lepší čas tedy dát nastavení stolu podzimní vzhled? Zde je několik způsobů trendu, jak vyrobit jídla mimořádně, s novými nálezy od Home Outfitters. (Tento blog je sponzorován společností Home Outfitters – Enter a vyhrajte dárkovou kartu 500 $!)

Vzhled inspirovaný přírodou je rozhodně hit. Listové tisky na sbírce listů v glucksteinhome oblékají sezónu a doplňují servery ze dřevěného salátu Glucksteinhome.

Řada nádobí Glucksteinhome Bois pokračuje v organickém trendu. Umístěno na běžci na plátěném stole se cítí velmi přirozeně. Míchání hrnku s sklenicí, které by mohlo být z kuchyně, je součástí méně formálního přístupu, který vidíme s trendy stolních stop.

Ruční předměty jsou také silně vyhledávané. I když možná nebudete moci koupit místně ručně vyráběnou keramiku, linie jako glucksteinhome terakota evokují řemeslný styl.

Jak je uvedeno v našem září 2011, ručně kreslené, malířské vzory jsou na vzestupu a kolekce Salt & Pepper Poppi přináší jeho jemné a docela vypadající květy. Když je spárován s měkkým korálovým ubrouskem, vytváří sofistikovaný, romantický pocit. Míchání s pastely pokračuje v trendu akvarelu, který je právě teď také velký.

Přistávací dráha je vždy inspirující domácí dekor a nádobí není imunní. Bohaté, klenotní tóny a kostkované tisky jsou na podzim horké. Line domácí studio Kilt také používá jedinečné barvy a dobře se páruje s linií pevných kruhů. Naši editoři vždy vyhledávají starožitné obchody při hledání trhlin s klenoty, ale toto glassware Home Studio je od Home Outfitters! Míchání kmen s nízkými brýlemi je také novější vzhled.

Být květinovým fanouškem, kterým jsem, je mým osobním favoritem pro tuto sezónu kolekce Poppi. Určitě vidím, jak si vyzvednu nějaké předměty na šperky a mícháme je s bílými talíři pro nový vzhled.

Navštivte umístění Home Outfitters ve vašem okolí pro více nádobí, od talířů po příbory až po stolní příslušenství. Navíc zadejte, abyste vyhráli dárkovou kartu domácí outfitters 500 $ – dost na to, abyste vylepšili nastavení stolu. Navíc, podívejte se na naši fotogalerii, kde najdete další možnosti nádobí a sledujte náš televizní segment, abyste získali tipy od editorů H&H při nastavení stolu pro zábavu.

Foto kredity: 1, 2, 4, 5. Donna Griffith.3. Domácí outfitters

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *